Navigace:
>>
Zdraví a životní styl

Zdraví a životní styl

Emoční inteligence-o co vlastně jde? / 23.05.2017

Porozumět emoční inteligenci

Možná jste si všimli populární internetové reklamy s obrázkem dvou teenagerů ze 70. let a nápisem: „Vzala si ho? A mají sedm dětí?“ Slogan reflektuje pocit, který zažívá mnoho spolužáků, když se sejdou na třídním srazu. Jejich skutečný život jen málokdy odpovídá snům, které měli jako dospívající.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, květen 2017
Zdroj: http://www.magazinzdravi.cz/porozumet-emocni-inteligenci

Zájemci o dárcovství kostní dřeně už nemusí ze Šumperka dojíždět do Olomouce / 09.03.2017

Ročně u nás onemocní leukémií stovky lidí, avšak transplantaci kostní dřeně podstoupí jen část z nich. Lidé ze Šumperka a okolí, kteří by se rádi registrovali do Českého národního registru dárců dřeně a pomohli tak zachránit život vážně nemocnému člověku, už nemusí cestovat do Olomouce.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, březen 2017
Zdroj: https://www.novinky.cz/vase-zpravy/olomoucky-kraj/sumperk/4590-42893-zajemci-o-darcovstvi-kostni-drene-uz-nemusi-ze-sumperka-dojizdet-do-olomouce.html

Jak začít běhat: Co obout a jak se obléknout? / 20.11.2016

Co na sebe, chceme-li běhat? Běh je na rozdíl třeba od tenisu nebo lyžování, ba i daleko dražších sportů aktivitou poměrně nízkonákladovou. Potřebujete především kvalitní obutí – tím bychom začali. Svršky si můžete pořídit i později a postupně.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková,listopad 2016
Zdroj: https://www.sport.cz/behani/ladime/clanek/661132-jak-zacit-behat-co-obout-a-jak-se-obleknout.html#article-artcl

Seminář ke Světovému dni výživy / 15.10.2015

Výzkumný ústav potravinářský Praha ve spolupráci se Společností pro výživu pořádají pod záštitou Ministerstva zemědělství ČR seminář ke Světovému dni výživy, který si připomínáme 16. října jako 70. výročí založení organizace OSN pro výživu a zemědělství.

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, říjen 2015
Zdroj: www.eagri.cz

Za tajemstvím potravin aneb Víš, co jíš? / 23.09.2015

Ministerstvo zemědělství, Odbor bezpečnosti potravin – Informační centrum bezpečnosti potravin, ve spolupráci s Národním zemědělským muzeem Praha, pořádá dvoudenní akci nazvanou Za tajemstvím potravin, aneb Víš, co jíš?

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, září 2015
Zdroj: www.eagri.cz

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

VYMYSLI VIDEO PROTI NÁSILÍ NA ŽENÁCH A VYHRAJ ZÁJEZD DO BRUSELU!

Štve Tě, když jsou lidé slepí k násilí páchanému na ženách? Chceš udělat něco pro to, aby se to změnilo? Dokážeš být kreativní a oslovit lidi? Navrhni koncept videa, který bude upozorňovat na problém násilí na ženách a pošli ho do soutěže! Podpoř dobrou věc a vyhraj zájezd do Bruselu!

více informací >>

SVĚTOVÁ BANKA NABÍZÍ PLACENÉ STÁŽE!

Zajímá Tě rozvojová pomoc a udržitelnost životního prostředí? Chceš si vyzkoušet práci v mezinárodní instituci? Světová banka nabízí studentům placené stáže ve Washingtonu - přihlášku můžeš podat právě teď!

více informací >>

Stáž v České rozvojové agentuře

Stáž u ČRA

Zajímáš se aktivně o problematiku rozvoje a humanitární pomoci? Česká rozvojová agentura právě vyhlásila výběrové řízení na pozici stážisty pro agendu zabývající se koordinací zahraniční rozvojové spolupráce poskytované Českou republikou.

více informací >>

Otevřená věda nabízí stáže pro středoškoláky

I na střední škole je možné získat stáž. Jednou z možností je program Otevřená věda konaný pod záštitou Akademie věd ČR.

více informací >>