Navigace:
>>
Zdraví a životní styl

Zdraví a životní styl

Emoční inteligence-o co vlastně jde? / 23.05.2017

Porozumět emoční inteligenci

Možná jste si všimli populární internetové reklamy s obrázkem dvou teenagerů ze 70. let a nápisem: „Vzala si ho? A mají sedm dětí?“ Slogan reflektuje pocit, který zažívá mnoho spolužáků, když se sejdou na třídním srazu. Jejich skutečný život jen málokdy odpovídá snům, které měli jako dospívající.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, květen 2017
Zdroj: http://www.magazinzdravi.cz/porozumet-emocni-inteligenci

Zájemci o dárcovství kostní dřeně už nemusí ze Šumperka dojíždět do Olomouce / 09.03.2017

Ročně u nás onemocní leukémií stovky lidí, avšak transplantaci kostní dřeně podstoupí jen část z nich. Lidé ze Šumperka a okolí, kteří by se rádi registrovali do Českého národního registru dárců dřeně a pomohli tak zachránit život vážně nemocnému člověku, už nemusí cestovat do Olomouce.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, březen 2017
Zdroj: https://www.novinky.cz/vase-zpravy/olomoucky-kraj/sumperk/4590-42893-zajemci-o-darcovstvi-kostni-drene-uz-nemusi-ze-sumperka-dojizdet-do-olomouce.html

Jak začít běhat: Co obout a jak se obléknout? / 20.11.2016

Co na sebe, chceme-li běhat? Běh je na rozdíl třeba od tenisu nebo lyžování, ba i daleko dražších sportů aktivitou poměrně nízkonákladovou. Potřebujete především kvalitní obutí – tím bychom začali. Svršky si můžete pořídit i později a postupně.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková,listopad 2016
Zdroj: https://www.sport.cz/behani/ladime/clanek/661132-jak-zacit-behat-co-obout-a-jak-se-obleknout.html#article-artcl

Seminář ke Světovému dni výživy / 15.10.2015

Výzkumný ústav potravinářský Praha ve spolupráci se Společností pro výživu pořádají pod záštitou Ministerstva zemědělství ČR seminář ke Světovému dni výživy, který si připomínáme 16. října jako 70. výročí založení organizace OSN pro výživu a zemědělství.

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, říjen 2015
Zdroj: www.eagri.cz

Za tajemstvím potravin aneb Víš, co jíš? / 23.09.2015

Ministerstvo zemědělství, Odbor bezpečnosti potravin – Informační centrum bezpečnosti potravin, ve spolupráci s Národním zemědělským muzeem Praha, pořádá dvoudenní akci nazvanou Za tajemstvím potravin, aneb Víš, co jíš?

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, září 2015
Zdroj: www.eagri.cz

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

Registrace do soutěže Středoškolák roku 2018 je spuštěna

StředoÅ¡kolák rokuPrávě začíná registrace do prestižní soutěže pro středoškoláky a středoškolačky. Porota vybere 65 nejlepších mladých lidí, kteří mimo školu pracují na odborných projektech, účastní se souteží, dělají online kurzy či dobrovolničí.

více informací >>

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE #MYSOCIALRIGHTS O NEJLEPŠÍ FOTKY S TÉMATEM SOCIÁLNÍ PRÁV V EVROPĚ!

Co pro Tebe znamenají pojmy jako rovné příležitosti, férové pracovní podmínky nebo třeba inkluze? Ukaž to fotkou! Vyfoť až tři snímky s tématikou sociálních práv v Evropě a pošli je do soutěže #MySocialRights Photo Competition! Vyhraj účast na akci European Youth Event ve Štrasburku a jízdenky na vlak po celé Evropě!

více informací >>

VYHRAJ GRANT PRO TALENTOVANÉ MLADÉ FOTOGRAFY!

Baví Tě focení a chceš se mu věnovat profesionálně? Potřebuješ nastartovat svou fotografickou kariéru? Je Ti víc než 18 let? Pošli svoje fotky do soutěže o PhotogrVphy Grant pro začínající mladé fotografy a vyhraj 1000 dolarů!

více informací >>

NAPIŠ ESEJ O MEZINÁRODNÍM OBCHODU A VYHRAJ 5000 ŠVÝCARSKÝCH FRANKŮ!

Zajímáš se o mezinárodní obchod a roli Světové obchodní organizace? Studuješ PhD v ekonomickém oboru nebo jsi ho nedávno získal/a? Napiš esej na téma mezinárodní obchodní spolupráce nebo obchodní politiky a vyhraj 5000 švýcarských franků!

více informací >>