Navigace:
>>
>>
Vzdělávání dospělých

Vzdělávání dospělých

Školení a studium při zaměstnání / 08.09.2015

Zaměstnanec má povinnost prohlubovat si během výkonu práce svou kvalifikaci sjednanou v pracovní smlouvě. Zaměstnavatel jej má zase možnost vyslat na školení. Kdy od svého podřízeného může například vyžadovat uhrazení nákladů s ním spojených?

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, srpen 2015
Zdroj: http://www.icm.cz/skoleni-a-studium-pri-zamestnani

Studium MBA / 19.08.2015

Titul MBA jste původně mohli získat jen na zahraničních univerzitách. To už dnes neplatí. Vedle magisterského a doktorského studia nabízí již mnoho škol MBA studium, které klade důraz na praktické znalosti.

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, srpen 2015
Zdroj: http://www.icm.cz/studium-mba

Současný životní styl - celoživotní vzdělávání / 19.08.2015

Chcete-li být letos v kurzu a zvýšit poptávku na trhu práce, měli byste následovat dlouhodobý trend, který přeje dalšímu vzdělávání v profesním i osobním životě. Ať už zvolíte další stupeň vzdělávání, začnete studovat VŠ při práci nebo se zúčastníte vzdělávacího kurzu, zvýšíte svou hodnotu v očích zaměstnavatelů. Navíc se zařadíte mezi 60% populace v ČR, která považuje další vzdělávání za samozřejmou součást svého života.  

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, srpen 2015
Zdroj: http://www.icm.cz/soucasny-zivotni-styl-celozivotni-vzdelavani

Pedagogické minimum / 19.08.2015

Pedagogické minimum slouží ke zlepšení pedagogických a výchovných znalostí nejen pro učitele a lektory, ale i pro další jiné profese. Bližší informace o kurzech pedagogického minima naleznete v následujícím článku.

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, srpen 2015
Zdroj: http://www.icm.cz/pedagogicke-minimum

Průvodce dalším vzděláváním MŠMT / 19.08.2015

Na stránkách Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy naleznete všechny souvosející dokumenty a potřebné informace k oblasti dalšího vzdělávání.

 

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, srpen 2015
Zdroj: http://www.icm.cz/pruvodce-dalsim-vzdelavanim-msmt

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

VYMYSLI VIDEO PROTI NÁSILÍ NA ŽENÁCH A VYHRAJ ZÁJEZD DO BRUSELU!

Štve Tě, když jsou lidé slepí k násilí páchanému na ženách? Chceš udělat něco pro to, aby se to změnilo? Dokážeš být kreativní a oslovit lidi? Navrhni koncept videa, který bude upozorňovat na problém násilí na ženách a pošli ho do soutěže! Podpoř dobrou věc a vyhraj zájezd do Bruselu!

více informací >>

SVĚTOVÁ BANKA NABÍZÍ PLACENÉ STÁŽE!

Zajímá Tě rozvojová pomoc a udržitelnost životního prostředí? Chceš si vyzkoušet práci v mezinárodní instituci? Světová banka nabízí studentům placené stáže ve Washingtonu - přihlášku můžeš podat právě teď!

více informací >>

Stáž v České rozvojové agentuře

Stáž u ČRA

Zajímáš se aktivně o problematiku rozvoje a humanitární pomoci? Česká rozvojová agentura právě vyhlásila výběrové řízení na pozici stážisty pro agendu zabývající se koordinací zahraniční rozvojové spolupráce poskytované Českou republikou.

více informací >>

Otevřená věda nabízí stáže pro středoškoláky

I na střední škole je možné získat stáž. Jednou z možností je program Otevřená věda konaný pod záštitou Akademie věd ČR.

více informací >>