Vysokoškolská stipendia

7 nadací, které vám zaplatí studium v cizině / 29.01.2016

Prestižní univerzity v zahraničí nejsou levná záležitost. Třeba Harvard vyjde na milion korun ročně, ve Velké Británii si zase studenti musí na rok studia připravit přibližně 350 tisíc korun. To ale Čechům neuzavírá dveře k přednáškám největších světových mozků či Nobelistů. Se školným i kapesným vám mohou pomoci nadace českých boháčů.

Více informací >>Vložil/a: Martina Janků, leden 2016
Zdroj: http://www.jobs.cz/poradna/3-cesti-bohaci-kteri-vam-zaplati-studium-v-cizine/

Bakala Foundation otevřela 7. ročník programu Scholarship / 14.01.2016

Dnešním dnem počínaje je možné podávat přihlášky do 7. ročníku atraktivníhostipendijního programu Scholarship, který podporuje mladé talentované uchazeče o ucelené studium bakalářských a magisterských oborů na prestižních zahraničních univerzitáchUzávěrka letošních přihlášek je 31. května 2016. Zájemci se mohou do programu přihlásit pouze elektronicky, prostřednictvím webového formuláře na www.bakalafoundation.org.   

Více informací >>Vložil/a: Martina Janků, leden 2016
Zdroj: http://www.nicm.cz/bakala-foundation-otevrela-7-rocnik-programu-scholarship

Přihlaste se na Visegrádské stipendium / 11.01.2016

Do 31. ledna 2016 máte možnost přihlásit se na stipendium, které nabízíMezinárodní visegrádský fond (MVF).

 

Více informací >>Vložil/a: Martina Janků
Zdroj: http://www.nicm.cz/prihlaste-se-na-visegradske-stipendium-do-konce-ledna-2016

Stipendijní pobyty na základě mezinárodních smluv 2015/2016 / 21.08.2014

Akademická informační agentura (AIA) na svých stránkách každoročně zveřejňuje nabídku stipendijních pobytů na základě mezinárodních smluv.

Více informací >>

Kdo nabízí vysokoškolská stipendia? / 06.08.2014

Získání stipendia je nejsnazší cestou, pro vysokoškoláka, k zahraničním studijním zkušenostem. Následující organizace jsou největší a nejdůležitější organizace, kam je třeba se na začátku obrátit. Většinou nabízejí finance na pokrytí jednoho až dvou semestrů. Pokud chcete absolvovat celé studium v zahraničí, přes tyto organizace cesta většinou nevede. Jste-li ale studentem české vysoké školy, zkuste se na ně obrátit.

Více informací >>

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

Fotosoutěž pro amatérské fotografy

Fotosoutěž 2018

Dům zahraniční spolupráce vyhlašuje 10. ročník fotosoutěže. Letošní téma navazuje na Evropský rok kulturního dědictví.

Prohledejte své archivy a podělte se s ostatními o své zdokumentované zážitky s kulturním dědictvím Evropy! 13 vítězných fotografií uveřejníme v kalendáři DZS pro rok 2019.

více informací >>

Studentská soutěž

Academia nakladatelství

Středisko společných činností AV ČR, v. v. i., divize Nakladatelství Academia, vyhlašuje 7. ročník Studentské soutěže určené studentům a absolventům českých vysokých škol se sídlem v České republice.

více informací >>

Registrace do soutěže Středoškolák roku 2018 je spuštěna

StředoÅ¡kolák rokuPrávě začíná registrace do prestižní soutěže pro středoškoláky a středoškolačky. Porota vybere 65 nejlepších mladých lidí, kteří mimo školu pracují na odborných projektech, účastní se souteží, dělají online kurzy či dobrovolničí.

více informací >>

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE #MYSOCIALRIGHTS O NEJLEPŠÍ FOTKY S TÉMATEM SOCIÁLNÍ PRÁV V EVROPĚ!

Co pro Tebe znamenají pojmy jako rovné příležitosti, férové pracovní podmínky nebo třeba inkluze? Ukaž to fotkou! Vyfoť až tři snímky s tématikou sociálních práv v Evropě a pošli je do soutěže #MySocialRights Photo Competition! Vyhraj účast na akci European Youth Event ve Štrasburku a jízdenky na vlak po celé Evropě!

více informací >>