Vysokoškolská stipendia

7 nadací, které vám zaplatí studium v cizině / 29.01.2016

Prestižní univerzity v zahraničí nejsou levná záležitost. Třeba Harvard vyjde na milion korun ročně, ve Velké Británii si zase studenti musí na rok studia připravit přibližně 350 tisíc korun. To ale Čechům neuzavírá dveře k přednáškám největších světových mozků či Nobelistů. Se školným i kapesným vám mohou pomoci nadace českých boháčů.

Více informací >>Vložil/a: Martina Janků, leden 2016
Zdroj: http://www.jobs.cz/poradna/3-cesti-bohaci-kteri-vam-zaplati-studium-v-cizine/

Bakala Foundation otevřela 7. ročník programu Scholarship / 14.01.2016

Dnešním dnem počínaje je možné podávat přihlášky do 7. ročníku atraktivníhostipendijního programu Scholarship, který podporuje mladé talentované uchazeče o ucelené studium bakalářských a magisterských oborů na prestižních zahraničních univerzitáchUzávěrka letošních přihlášek je 31. května 2016. Zájemci se mohou do programu přihlásit pouze elektronicky, prostřednictvím webového formuláře na www.bakalafoundation.org.   

Více informací >>Vložil/a: Martina Janků, leden 2016
Zdroj: http://www.nicm.cz/bakala-foundation-otevrela-7-rocnik-programu-scholarship

Přihlaste se na Visegrádské stipendium / 11.01.2016

Do 31. ledna 2016 máte možnost přihlásit se na stipendium, které nabízíMezinárodní visegrádský fond (MVF).

 

Více informací >>Vložil/a: Martina Janků
Zdroj: http://www.nicm.cz/prihlaste-se-na-visegradske-stipendium-do-konce-ledna-2016

Stipendijní pobyty na základě mezinárodních smluv 2015/2016 / 21.08.2014

Akademická informační agentura (AIA) na svých stránkách každoročně zveřejňuje nabídku stipendijních pobytů na základě mezinárodních smluv.

Více informací >>

Kdo nabízí vysokoškolská stipendia? / 06.08.2014

Získání stipendia je nejsnazší cestou, pro vysokoškoláka, k zahraničním studijním zkušenostem. Následující organizace jsou největší a nejdůležitější organizace, kam je třeba se na začátku obrátit. Většinou nabízejí finance na pokrytí jednoho až dvou semestrů. Pokud chcete absolvovat celé studium v zahraničí, přes tyto organizace cesta většinou nevede. Jste-li ale studentem české vysoké školy, zkuste se na ně obrátit.

Více informací >>

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

Další kola přijímacího řízení na vysoké školy

Některé vysoké školy ještě stále přijímají uchazeče. Využívají volnou kapacitu oborů, které se dosud zcela nenaplnily. Například teologické, filozofické a také technické.

více informací >>

DROGY A ALKOHOL NA FESTIVALECH? Pozor na jejich kombinaci!

Období léta a s ním s probíhající festivaly jsou spojeny se hudbou, tancem a neopakovatelnou atmosférou. K pocitům uvolnění a svobody, které účastníci na těchto akcí prožívají, bývá často nápomocen alkohol, stále častěji i drogy. Mezi nejčastěji užívané drogy patří marihuana, pervitin a extáze.

více informací >>

Výzkum: Zaměstnávání osob ve výkonu a po výkonu trestu

Seznamte se s monografií “Zaměstnávání osob ve výkonu a po výkonu trestu odnětí svobody a přístup zaměstnavatelů k těmto osobám“, kterou vydal Výzkumný ústav práce a sociálních věcí.

více informací >>

Girls in STEM - školení pro budoucí kodérky

Jste nadšené do nových technologií a máte chuť se naučit něco nového? Na letním kurzu se naučíte kódovat a na konci kurzu už si stvoříte třeba vlastní webovku!

 

více informací >>