Navigace:
>>
Volný čas

Volný čas

Světově unikátní výstava Audio Video Show představí nejnovější trendy audia videa a inteligentního b / 16.03.2015

V pátek 27. a v sobotu 28. března se v pražském hotelu Dorint Don Giovanni uskuteční výstava Audio Video Show, která nabídne to nejzajímavější ze světa audia videa a inteligentního bydlení. Návštěvníci budou mít ojedinělou příležitost poznat například největší a nejmodernější modely televizorů, či reprosoustavy za desítky miliónů. Během výstavy budou probíhat také soutěže o ceny v hodnotě desítek tisíc korun.

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, březen 2015
Zdroj: http://nicm.cz/oblasti/volny-cas

Velikonoce ve Slováckém muzeu / 16.03.2015

 

Jako každým rokem je pro návštěvníky Slováckého muzea v Uherském Hradišti připravena ukázka výroby zvykoslovných předmětů a symbolů velikonočních svátků.

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, březen 2015
Zdroj: http://nicm.cz/velikonoce-ve-slovackem-muzeu

Legendární Lightning připraven na Aviatickou pouť / 06.03.2015

Letošní, již pětadvacátá, Aviatická pouť se uskuteční o víkendu 6. a 7. června 2015 na pardubickém letišti. V bohatém, téměř pětihodinovém programu se mimo jiných historických letadel předvedou též unikátní stroje z období druhé světové války, jež všechny mají svůj „domov“ v rakouském Salzburgu, kde je umístěna sbírka létající v barvách známého výrobce nápojů, firmy Red Bull.

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, březen 2015
Zdroj: http://nicm.cz/oblasti/volny-cas

Přijeďte si do Brna pro tipy ke Středoškolské odborné činnosti / 14.10.2014

Podzimní seminář Středoškolské soutěže a prezentace práce talentů IV je určen žákům, kteří se ve školním roce 2014/2015 rozhodli věnovat Středoškolské odborné činnosti nebo uvažují o své účasti. Od 6. do 8. listopadu jej v Brně pořádá Sdružení na podporu talentované mládeže České republiky, o. s.

Více informací >>

FOTOEXPO 2014 - Už jen pár dní do zahájení největší fotografické akce podzimu / 14.10.2014

Druhý ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO 2014 bude zahájen v sobotu 18. října 2014 v Národním domě na Vinohradech. Připravili jsme pro vás besedy, audiovizuální projekce, exkluzivní workshopy, tématické stage, kavárnu, výstavní galerii a mnoho dalšího!

Více informací >>

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

800 350 000: Národní linka pro odvykání kouření NOVĚ i pro závislé na alkoholu a hazardním hraní

Linka pro odvykání kouření provozovaná Českou koalicí proti tabáku, z. s. bude od 3. října 2018 pilotně poskytovat informace také lidem závislým na alkoholu, hazardním hraní a jejich blízkým. Rozšiřuje se tak o Národní linku pro odvykání alkoholu a Národní linku pro odvykání hraní. Výhledově je v plánu rozšíření o další závislosti.

více informací >>

Phubbing: Když se chceme cítit důležití

Vadí vám, že když jste se svými přáteli, dívají se na svůj telefon? Pro tento stav platí termín Phubbing - phone a snubbing = telefon a přehlížení. Člověk, který kontroluje mobil, zatímco je ve společnosti druhých, které přehlíží a upřednostňuje před nimi svůj telefon.

více informací >>

Studujte na nejlepších univerzitách světa díky stipendiu manželů Krskových

         Ilustrační fotoNadační fond, jehož zakladateli jsou Martina Krsková a Tomáš Krsek, poskytuje českým studentům stipendia na magisterské studium na nejlepších světových univerzitách. Podporuje studenty technických oborů, přírodních věd, ekonomie, historie a politologie.

více informací >>

Slevové karty ISIC, ITIC a ISIC SCHOLAR vystavíme na počkání!

Ať už jste doma nebo v zahraničí využijte možností, které vám nabízí ISIC karta!

V NICM vystavujeme na počkání jednorázové průkazy s fixní platností na jeden školní rok.

ISIC:

K vystavení budete potřebovat potvrzení o studiu, svoji pasovou fotografii, občanský průkaz a poplatek 350 Kč.

ISIC SCHOLAR:

K vystavení budete potřebovat vyplněnou žádost, pasovou fotografii, občanský průkaz zákonného zástupce a poplatek 350 Kč. Potvrzení o studiu ze školy není potřeba.

 

více informací >>