Velká Británie a Severní Irsko

Velká Británie a Severní Irsko - důležité odkazy / 14.08.2014

http://www.britishcouncil.org/cz/czechrepublic.htm - stránky Britské rady (British Council) v České republice, kde najdete především informace o jazykových kurzech a zkouškách

Více informací >>

Agentury zprostředkovávající studium ve Velké Británii a Severním Irsku / 14.08.2014

Pokud chcete studijně navštívit nějakou britskou střední nebo vysokou školu, obraťte se na jednu z níže zvedených agentur. Měly by vám pomoci splnit váš sen a zprostředkovat vám studium v ostrovním království. Jejich pomoc je neocenitelná hlavně v případě, že chcete dostat celý \"balíček\" služeb, se vším všudy. Nemusíte se o nic starat. Jen o peníze.

Více informací >>

Britský vzdělávací systém / 14.08.2014

Pre-school

Předškolní výchova

Více informací >>

Jak musíte být do Velké Británie jazykově vybaveni... / 14.08.2014

Potřebujete-li prokázat svou úroveň angličtiny pro studium ve Velké Británii, je dobré složit zkoušku International English Language Testing System (IELTS).

Více informací >>

Chci studovat na britské univerzitě. Jak mám postupovat? / 14.08.2014

Pokud máte zájem o bakalářské studium, můžete se přihlásit až na šest oborů/škol najednou, a to pomocí jediné přihlášky přes agenturu UCAS (Universities and Colleges Admissions Service). UCAS má skvělé webové stránky se spoustou informací pro budoucí studenty. Podívejte se na www.ucas.com a vyberte si svůj obor.

Více informací >>

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

Další kola přijímacího řízení na vysoké školy

Některé vysoké školy ještě stále přijímají uchazeče. Využívají volnou kapacitu oborů, které se dosud zcela nenaplnily. Například teologické, filozofické a také technické.

více informací >>

DROGY A ALKOHOL NA FESTIVALECH? Pozor na jejich kombinaci!

Období léta a s ním s probíhající festivaly jsou spojeny se hudbou, tancem a neopakovatelnou atmosférou. K pocitům uvolnění a svobody, které účastníci na těchto akcí prožívají, bývá často nápomocen alkohol, stále častěji i drogy. Mezi nejčastěji užívané drogy patří marihuana, pervitin a extáze.

více informací >>

Výzkum: Zaměstnávání osob ve výkonu a po výkonu trestu

Seznamte se s monografií “Zaměstnávání osob ve výkonu a po výkonu trestu odnětí svobody a přístup zaměstnavatelů k těmto osobám“, kterou vydal Výzkumný ústav práce a sociálních věcí.

více informací >>

Girls in STEM - školení pro budoucí kodérky

Jste nadšené do nových technologií a máte chuť se naučit něco nového? Na letním kurzu se naučíte kódovat a na konci kurzu už si stvoříte třeba vlastní webovku!

 

více informací >>