Navigace:
>>
>>
>>
Střední školy v ČR

Střední školy v ČR

 

 

 

V Brně otvírají nový obor ekologické módy / 23.11.2016

Na Střední škole umění a designu SSUD Brno se otevírá nový výtvarný obor Ekotextil design, který se bude zabývat udržitelnou módou. Prohlédnout si školu a dozvědět se další informace můžete na dni otevřených dveří ve středu 23. 11. Den poté, ve čvrtek 24.11 se v 16:00 koná přípravný kurz na talentové zkoušky.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková,listopad 2016
Zdroj: http://www.icm.cz/na-ss-v-brne-otevreli-obor-ktery-se-bude-zabyvat-ekologickou

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a stavební Jeseník / 12.01.2016

Přemýšlíte o střední škole, po jejímž absolvování nebudete mít problém s uplatněním v praxi? Zkuste technicky zaměřenou školu v okrese Jeseník. Kromě  jistoty uplatnění škola poskytuje vyplácení stipendia pro podporu technických oborů po celou dobu studia. 

 

Více informací >>Vložil/a: Martina Janků

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

VYMYSLI VIDEO PROTI NÁSILÍ NA ŽENÁCH A VYHRAJ ZÁJEZD DO BRUSELU!

Štve Tě, když jsou lidé slepí k násilí páchanému na ženách? Chceš udělat něco pro to, aby se to změnilo? Dokážeš být kreativní a oslovit lidi? Navrhni koncept videa, který bude upozorňovat na problém násilí na ženách a pošli ho do soutěže! Podpoř dobrou věc a vyhraj zájezd do Bruselu!

více informací >>

SVĚTOVÁ BANKA NABÍZÍ PLACENÉ STÁŽE!

Zajímá Tě rozvojová pomoc a udržitelnost životního prostředí? Chceš si vyzkoušet práci v mezinárodní instituci? Světová banka nabízí studentům placené stáže ve Washingtonu - přihlášku můžeš podat právě teď!

více informací >>

Stáž v České rozvojové agentuře

Stáž u ČRA

Zajímáš se aktivně o problematiku rozvoje a humanitární pomoci? Česká rozvojová agentura právě vyhlásila výběrové řízení na pozici stážisty pro agendu zabývající se koordinací zahraniční rozvojové spolupráce poskytované Českou republikou.

více informací >>

Otevřená věda nabízí stáže pro středoškoláky

I na střední škole je možné získat stáž. Jednou z možností je program Otevřená věda konaný pod záštitou Akademie věd ČR.

více informací >>