Navigace:
>>
>>
>>
Střední školy v ČR

Střední školy v ČR

 

 

 

V Brně otvírají nový obor ekologické módy / 23.11.2016

Na Střední škole umění a designu SSUD Brno se otevírá nový výtvarný obor Ekotextil design, který se bude zabývat udržitelnou módou. Prohlédnout si školu a dozvědět se další informace můžete na dni otevřených dveří ve středu 23. 11. Den poté, ve čvrtek 24.11 se v 16:00 koná přípravný kurz na talentové zkoušky.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková,listopad 2016
Zdroj: http://www.icm.cz/na-ss-v-brne-otevreli-obor-ktery-se-bude-zabyvat-ekologickou

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a stavební Jeseník / 12.01.2016

Přemýšlíte o střední škole, po jejímž absolvování nebudete mít problém s uplatněním v praxi? Zkuste technicky zaměřenou školu v okrese Jeseník. Kromě  jistoty uplatnění škola poskytuje vyplácení stipendia pro podporu technických oborů po celou dobu studia. 

 

Více informací >>Vložil/a: Martina Janků

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE #MYSOCIALRIGHTS O NEJLEPŠÍ FOTKY S TÉMATEM SOCIÁLNÍ PRÁV V EVROPĚ!

Co pro Tebe znamenají pojmy jako rovné příležitosti, férové pracovní podmínky nebo třeba inkluze? Ukaž to fotkou! Vyfoť až tři snímky s tématikou sociálních práv v Evropě a pošli je do soutěže #MySocialRights Photo Competition! Vyhraj účast na akci European Youth Event ve Štrasburku a jízdenky na vlak po celé Evropě!

více informací >>

VYHRAJ GRANT PRO TALENTOVANÉ MLADÉ FOTOGRAFY!

Baví Tě focení a chceš se mu věnovat profesionálně? Potřebuješ nastartovat svou fotografickou kariéru? Je Ti víc než 18 let? Pošli svoje fotky do soutěže o PhotogrVphy Grant pro začínající mladé fotografy a vyhraj 1000 dolarů!

více informací >>

NAPIŠ ESEJ O MEZINÁRODNÍM OBCHODU A VYHRAJ 5000 ŠVÝCARSKÝCH FRANKŮ!

Zajímáš se o mezinárodní obchod a roli Světové obchodní organizace? Studuješ PhD v ekonomickém oboru nebo jsi ho nedávno získal/a? Napiš esej na téma mezinárodní obchodní spolupráce nebo obchodní politiky a vyhraj 5000 švýcarských franků!

více informací >>

Ministerstvo kultury přijímá žádosti o stipendium na rok 2018

Umělci mohou nyní žádat o stipendium Ministerstva kultury na tvůrčí nebo studijní účely v oblastech: divadlo a tanec, hudba, literatura a výtvarné umění. Termín uzávěrky je 3. dubna 2018.

více informací >>