Navigace:
>>
>>
Pro studenty a absolventy

Pro studenty a absolventy

9 tipů při hledání práce / 29.03.2016

Najít práci po absolutoriu školy není zrovna lehké. Nechte se inspirovat několika jednoduchými radami, které hledání práce určitě usnadní.

 

Více informací >>Vložil/a: Martina Janků, březen 2016
Zdroj: http://www.grafton.cz/pro-uchazece/studenti-a-absolventi/9-tipu-pri-hledani-prace/

Poradce pro absolventy: projekt Do práce! / 11.03.2014

Webové stránky doprace.cz obsahují mnoho užitečných článků, které se věnují tématice ukončení studia a následného hledání zaměstnání.

Více informací >>

Hledáte praxi? Web NajdiPraxi.cz vám může pomoci / 11.03.2014

Jste v situaci, kdy hledáte praxi, která by příhodně doplňovala a rozvíjela studium a vaše škola nenabízí adekvátní počet míst? Oslovené firmy neodpovídají nebo jsou jejich reakce negativní? Zkuste se podívat na nově vzniklé webové stránky najdipraxi.cz.

Více informací >>

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

VYMYSLI VIDEO PROTI NÁSILÍ NA ŽENÁCH A VYHRAJ ZÁJEZD DO BRUSELU!

Štve Tě, když jsou lidé slepí k násilí páchanému na ženách? Chceš udělat něco pro to, aby se to změnilo? Dokážeš být kreativní a oslovit lidi? Navrhni koncept videa, který bude upozorňovat na problém násilí na ženách a pošli ho do soutěže! Podpoř dobrou věc a vyhraj zájezd do Bruselu!

více informací >>

SVĚTOVÁ BANKA NABÍZÍ PLACENÉ STÁŽE!

Zajímá Tě rozvojová pomoc a udržitelnost životního prostředí? Chceš si vyzkoušet práci v mezinárodní instituci? Světová banka nabízí studentům placené stáže ve Washingtonu - přihlášku můžeš podat právě teď!

více informací >>

Stáž v České rozvojové agentuře

Stáž u ČRA

Zajímáš se aktivně o problematiku rozvoje a humanitární pomoci? Česká rozvojová agentura právě vyhlásila výběrové řízení na pozici stážisty pro agendu zabývající se koordinací zahraniční rozvojové spolupráce poskytované Českou republikou.

více informací >>

Otevřená věda nabízí stáže pro středoškoláky

I na střední škole je možné získat stáž. Jednou z možností je program Otevřená věda konaný pod záštitou Akademie věd ČR.

více informací >>