Navigace:
>>
>>
Pro studenty a absolventy

Pro studenty a absolventy

9 tipů při hledání práce / 29.03.2016

Najít práci po absolutoriu školy není zrovna lehké. Nechte se inspirovat několika jednoduchými radami, které hledání práce určitě usnadní.

 

Více informací >>Vložil/a: Martina Janků, březen 2016
Zdroj: http://www.grafton.cz/pro-uchazece/studenti-a-absolventi/9-tipu-pri-hledani-prace/

Poradce pro absolventy: projekt Do práce! / 11.03.2014

Webové stránky doprace.cz obsahují mnoho užitečných článků, které se věnují tématice ukončení studia a následného hledání zaměstnání.

Více informací >>

Hledáte praxi? Web NajdiPraxi.cz vám může pomoci / 11.03.2014

Jste v situaci, kdy hledáte praxi, která by příhodně doplňovala a rozvíjela studium a vaše škola nenabízí adekvátní počet míst? Oslovené firmy neodpovídají nebo jsou jejich reakce negativní? Zkuste se podívat na nově vzniklé webové stránky najdipraxi.cz.

Více informací >>

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE #MYSOCIALRIGHTS O NEJLEPŠÍ FOTKY S TÉMATEM SOCIÁLNÍ PRÁV V EVROPĚ!

Co pro Tebe znamenají pojmy jako rovné příležitosti, férové pracovní podmínky nebo třeba inkluze? Ukaž to fotkou! Vyfoť až tři snímky s tématikou sociálních práv v Evropě a pošli je do soutěže #MySocialRights Photo Competition! Vyhraj účast na akci European Youth Event ve Štrasburku a jízdenky na vlak po celé Evropě!

více informací >>

VYHRAJ GRANT PRO TALENTOVANÉ MLADÉ FOTOGRAFY!

Baví Tě focení a chceš se mu věnovat profesionálně? Potřebuješ nastartovat svou fotografickou kariéru? Je Ti víc než 18 let? Pošli svoje fotky do soutěže o PhotogrVphy Grant pro začínající mladé fotografy a vyhraj 1000 dolarů!

více informací >>

NAPIŠ ESEJ O MEZINÁRODNÍM OBCHODU A VYHRAJ 5000 ŠVÝCARSKÝCH FRANKŮ!

Zajímáš se o mezinárodní obchod a roli Světové obchodní organizace? Studuješ PhD v ekonomickém oboru nebo jsi ho nedávno získal/a? Napiš esej na téma mezinárodní obchodní spolupráce nebo obchodní politiky a vyhraj 5000 švýcarských franků!

více informací >>

Ministerstvo kultury přijímá žádosti o stipendium na rok 2018

Umělci mohou nyní žádat o stipendium Ministerstva kultury na tvůrčí nebo studijní účely v oblastech: divadlo a tanec, hudba, literatura a výtvarné umění. Termín uzávěrky je 3. dubna 2018.

více informací >>