Navigace:
>>
>>
Praktické informace

Praktické informace

Vyražte do světa za pár kaček / 01.06.2017

Tropical beach, Kood island, Thailand

Jste mladí, máte dostatek času a energie, nejraději byste procestovali celý svět, ale jediné co vám chybí, je dostatek financí? Ukážeme vám, že i s pár korunami v kapse se dá vidět a zažít mnohé. A jak že to uděláme? Stačí najet na web www.levnocestovani.cz.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, červen 2017
Zdroj: http://www.mladiinfo.cz/vyrazte-sveta-za-par-kacek/

Nocování na letišti / 27.08.2015

letištěJste na cestách a nepodařilo se vám sehnat levné ubytování? Zrušili váš let kvůli nepříznivému počasí? Navazující letadlo vám letí až ráno? Nezbývá než na letišti přespat!

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, srpen 2015
Zdroj: http://www.icm.cz/nocovani-na-letisti

Nová aplikace pomůže se sbalením na cesty / 27.08.2015

Nová aplikace pomůže se sbalením na cestyNež vyjedete na dovolenou, taky běháte po celém bytě, perete jak zběsilí a pořád marně přemýšlíte nad tím, jestli jste náhodou nezapomněli něco zabalit? Tak pro vás je tu nová aplikace pro chytré mobilní telefony s názvem PackPoint. Pomocí šablon vám usnadní rozhodování, co do kufru zabalit.

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, srpen 2015
Zdroj: http://www.icm.cz/nova-aplikace-pomuze-se-sbalenim-na-cesty

Na cestu do Spojených arabských emirátů už nepotřebujeme vízum / 27.08.2015

Bez víza do SAENa základě Dohody mezi Evropskou unií a Spojenými arabskými emiráty o zrušení vízové povinnosti pro krátkodobé pobyty mohou držitelé cestovních, diplomatických i služebních pasů ČR od 7. 5. 2015 pobývat na území SAE bez víza po dobu nejvýše 90 dnů během jakéhokoli období 180 dnů. Dohoda se nevztahuje na osoby cestující za účelem výdělečného pobytu.

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, srpen 2015
Zdroj: http://www.icm.cz/na-cestu-do-spojenych-arabskych-emiratu-uz-nepotrebuje-vizum

S čím vás nepustí na palubu letadla? / 18.08.2015

cestováníLetecká doprava je nejbezpečnějším druhem přepravy cestujících a aby takovou zůstala, je odbavení všech osob nutně doprovázeno bezpečnostními procedurami, které mají za cíl zabránit vnesení zakázaných předmětů na palubu letadla. Ještě než začnete balit zavazadla, zjistěte si, které předměty by neměly být ve vašem kabinovém zavazadle uloženy.

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, srpen 2015
Zdroj: http://www.icm.cz/s-cim-vas-nepusti-na-palubu-letadla

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

Registrace do soutěže Středoškolák roku 2018 je spuštěna

StředoÅ¡kolák rokuPrávě začíná registrace do prestižní soutěže pro středoškoláky a středoškolačky. Porota vybere 65 nejlepších mladých lidí, kteří mimo školu pracují na odborných projektech, účastní se souteží, dělají online kurzy či dobrovolničí.

více informací >>

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE #MYSOCIALRIGHTS O NEJLEPŠÍ FOTKY S TÉMATEM SOCIÁLNÍ PRÁV V EVROPĚ!

Co pro Tebe znamenají pojmy jako rovné příležitosti, férové pracovní podmínky nebo třeba inkluze? Ukaž to fotkou! Vyfoť až tři snímky s tématikou sociálních práv v Evropě a pošli je do soutěže #MySocialRights Photo Competition! Vyhraj účast na akci European Youth Event ve Štrasburku a jízdenky na vlak po celé Evropě!

více informací >>

VYHRAJ GRANT PRO TALENTOVANÉ MLADÉ FOTOGRAFY!

Baví Tě focení a chceš se mu věnovat profesionálně? Potřebuješ nastartovat svou fotografickou kariéru? Je Ti víc než 18 let? Pošli svoje fotky do soutěže o PhotogrVphy Grant pro začínající mladé fotografy a vyhraj 1000 dolarů!

více informací >>

NAPIŠ ESEJ O MEZINÁRODNÍM OBCHODU A VYHRAJ 5000 ŠVÝCARSKÝCH FRANKŮ!

Zajímáš se o mezinárodní obchod a roli Světové obchodní organizace? Studuješ PhD v ekonomickém oboru nebo jsi ho nedávno získal/a? Napiš esej na téma mezinárodní obchodní spolupráce nebo obchodní politiky a vyhraj 5000 švýcarských franků!

více informací >>