Navigace:
>>
>>
>>
Práce v zemích EU/EHP a Švýcarsku

Práce v zemích EU/EHP a Švýcarsku

Co je to Europass? / 29.03.2016

Europass je soubor dokumentů, které usnadňují transparentnost kvalifikací a kompetencí, a zlepšují tak profesní a studijní mobilitu na evropském trhu práce.

Více informací >>Vložil/a: Martina Janků, březen 2016

Informace o pracovních podmínkách v jednotlivých zemích EU / 20.08.2014

Přehledně zpracované informace o pracovních podmínkách v jednotlivých zemích EU naleznete na portálu EURES, který je dostupný z těchto odkazů...

Více informací >>

Internetový slovník ulehčující tvorbu dokumentu Europass v cizím jazyce / 08.08.2014

Na adresách www.skills-translator.net a www.disco-tools.eu je zpřístupněn Slovník dovedností a kompetencí (Dictionary of skills and ompetencies - DISCO). Tento webový portál obsahuje termíny související s výkonem jednotlivých povolání v češtině, angličtině, němčině, francouzštině, maďarštině, litevštině a švédštině.

Více informací >>

Obecné informace o práci v zemích EU, EHP a Švýcarsku / 31.03.2014

Jaké informace zde najdete: Dokumenty s sebou, Pracovní povolení, Povolení k pobytu, Zdravotní a sociální pojištění, Uznávání kvalifikace, Finance, daně, Řidičský průkaz, Bydlení a kde hledat

Více informací >>

Služba EURES v zemích EU, EHP a Švýcarsku / 25.03.2014

Úřady práce se po připojení České republiky k Evropské unii staly součástí sítě EURES, jejímž základním posláním je usnadňovat mezinárodní mobilitu pracovních sil.

Více informací >>

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

Registrace do soutěže Středoškolák roku 2018 je spuštěna

StředoÅ¡kolák rokuPrávě začíná registrace do prestižní soutěže pro středoškoláky a středoškolačky. Porota vybere 65 nejlepších mladých lidí, kteří mimo školu pracují na odborných projektech, účastní se souteží, dělají online kurzy či dobrovolničí.

více informací >>

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE #MYSOCIALRIGHTS O NEJLEPŠÍ FOTKY S TÉMATEM SOCIÁLNÍ PRÁV V EVROPĚ!

Co pro Tebe znamenají pojmy jako rovné příležitosti, férové pracovní podmínky nebo třeba inkluze? Ukaž to fotkou! Vyfoť až tři snímky s tématikou sociálních práv v Evropě a pošli je do soutěže #MySocialRights Photo Competition! Vyhraj účast na akci European Youth Event ve Štrasburku a jízdenky na vlak po celé Evropě!

více informací >>

VYHRAJ GRANT PRO TALENTOVANÉ MLADÉ FOTOGRAFY!

Baví Tě focení a chceš se mu věnovat profesionálně? Potřebuješ nastartovat svou fotografickou kariéru? Je Ti víc než 18 let? Pošli svoje fotky do soutěže o PhotogrVphy Grant pro začínající mladé fotografy a vyhraj 1000 dolarů!

více informací >>

NAPIŠ ESEJ O MEZINÁRODNÍM OBCHODU A VYHRAJ 5000 ŠVÝCARSKÝCH FRANKŮ!

Zajímáš se o mezinárodní obchod a roli Světové obchodní organizace? Studuješ PhD v ekonomickém oboru nebo jsi ho nedávno získal/a? Napiš esej na téma mezinárodní obchodní spolupráce nebo obchodní politiky a vyhraj 5000 švýcarských franků!

více informací >>