Navigace:
>>
Práce v ČR

Práce v ČR

Stáže s Cestou pro mladé v kostce / 20.11.2017

Výsledek obrázku pro fdv cesta pro mladé logo

Cesta pro mladé je projekt, který propojuje studenty a firmy v České republice formou stáží. Smyslem Cesty pro mladé je pomoci oběma stranám, studentům získat praxi, kontakty, reálný pohled do pracovního světa a zaměstnavatelům získat potenciálního zaměstnance. Stáže jsou zdarma a studenti si mohou vybrat z různých pozic po celé ČR. Stáže vidí přehledně na jednom místě, aktuálně jich je v nabídce téměř 300.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, listopad 2017
Zdroj: http://www.cestapromlade.cz/detail-clanku-69-staze-s-cestou-pro-mlade-v-kostce

Člověk v tísni přijme dobrovolníka do mediálního oddělení / 02.10.2017

Chtěli byste být součástí světoznámé lidskoprávní organizace a baví vás psaní, práce s webovkami či interní komunikace? Využijte příležitost stát se dobrovolníkem v organizaci Člověk v tísni. 

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, říjen 2017
Zdroj: http://www.mladiinfo.cz/clovek-v-tisni-prijme-dobrovolnika-medialniho-oddeleni/

Jak hledat práci na internetu? - odkazy na portály / 10.07.2017

Výsledek obrázku pro práce

Máš po vyučení nebo po maturitě? Ukončil jsi studium na VŠ? Chceš si hledat práci? Tady najdeš pár odkazů na internetové stránky s nabídkou pracovních míst ;-)

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, červenec 2017
Zdroj: vlastní zpracování

Životopis - jak by měl vypadat a jak jej napsat? / 26.06.2017

Máš po škole a chystáš se psát životopis a hledat práci? Mrkni, jak by měl vypadat a na co si při jeho psaní dát například pozor...

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, červen 2017
Zdroj: http://www.profesia.cz/cms/kariera-v-kostce/hledam-praci/zivotopis/40415

Pracovní trh ovládnou mileniálové / 22.03.2017

Na trh práce vstupují v současnosti v masovém měřítku takzvaní mileniálové nebo, jak se jim někdy říká, generace Y (mladí lidé narození v letech 1980–2000).

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, březen 2017
Zdroj: https://www.novinky.cz/kariera/432800-pracovni-trh-ovladnou-milenialove.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

VYMYSLI VIDEO PROTI NÁSILÍ NA ŽENÁCH A VYHRAJ ZÁJEZD DO BRUSELU!

Štve Tě, když jsou lidé slepí k násilí páchanému na ženách? Chceš udělat něco pro to, aby se to změnilo? Dokážeš být kreativní a oslovit lidi? Navrhni koncept videa, který bude upozorňovat na problém násilí na ženách a pošli ho do soutěže! Podpoř dobrou věc a vyhraj zájezd do Bruselu!

více informací >>

SVĚTOVÁ BANKA NABÍZÍ PLACENÉ STÁŽE!

Zajímá Tě rozvojová pomoc a udržitelnost životního prostředí? Chceš si vyzkoušet práci v mezinárodní instituci? Světová banka nabízí studentům placené stáže ve Washingtonu - přihlášku můžeš podat právě teď!

více informací >>

Stáž v České rozvojové agentuře

Stáž u ČRA

Zajímáš se aktivně o problematiku rozvoje a humanitární pomoci? Česká rozvojová agentura právě vyhlásila výběrové řízení na pozici stážisty pro agendu zabývající se koordinací zahraniční rozvojové spolupráce poskytované Českou republikou.

více informací >>

Otevřená věda nabízí stáže pro středoškoláky

I na střední škole je možné získat stáž. Jednou z možností je program Otevřená věda konaný pod záštitou Akademie věd ČR.

více informací >>