Navigace:
>>
>>
Pomaturitní studium

Pomaturitní studium

Přehled VOŠ spolupracujících s VŠ / 19.09.2015

Zde naleznete odkaz na vyšší odborné školy, které spolupracují s vysokými školami.

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, srpen 2015
Zdroj: http://www.icm.cz/vos-spolupracujici-s-vs

Pomaturitní studium cizích jazyků / 19.08.2015

Pomaturitní studium je jednoleté intenzivní studium cizích jazyků s návazností na střední školu. Poskytovatelé tohoto druhu studia budou muset navýšit své standardy. Všechny jazykové a státní školy budou prověřeny a ty školy, které neposkytují odpovídající kvalitu vzdělání se na seznamu poskytovatelů pomaturitního studia neobjeví.

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, srpen 2015
Zdroj: http://www.icm.cz/novinky-v-pomaturitnim-studiu-cizich-jazyku

Seznam akreditovaných škol / 20.05.2015

Na stránkách Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy naleznete seznam akreditovaných škol poskytujících jednoleté kurzy cizího jazyka společně se základními informacemi o studiu i ponechání statutu studenta.

Informace zveřejněné MŠMT.

 

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová květen 2015
Zdroj: http://www.icm.cz/oblasti/vzdelavani-v-cr/pomaturitni-studium

Pomaturitní studium cizích jazyků / 28.08.2014

Pomaturitní studium je jednoleté intenzivní studium cizích jazyků s návazností na střední školu. Pro budoucí studenty teď přišla dobrá zpráva.

Více informací >>

Akreditované školy pomaturitního studia v Praze / 28.08.2014

Seznam pražských akreditovaných škol, které nabízejí pomaturitní studium jazyků, vychází ze seznamu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Školy zaručují svým studentům statut studenta. Pouze v případě, ze do pomaturitního kurzu jazyků nastoupí hned v následujícím školním roce po složení maturity.

Více informací >>

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE #MYSOCIALRIGHTS O NEJLEPŠÍ FOTKY S TÉMATEM SOCIÁLNÍ PRÁV V EVROPĚ!

Co pro Tebe znamenají pojmy jako rovné příležitosti, férové pracovní podmínky nebo třeba inkluze? Ukaž to fotkou! Vyfoť až tři snímky s tématikou sociálních práv v Evropě a pošli je do soutěže #MySocialRights Photo Competition! Vyhraj účast na akci European Youth Event ve Štrasburku a jízdenky na vlak po celé Evropě!

více informací >>

VYHRAJ GRANT PRO TALENTOVANÉ MLADÉ FOTOGRAFY!

Baví Tě focení a chceš se mu věnovat profesionálně? Potřebuješ nastartovat svou fotografickou kariéru? Je Ti víc než 18 let? Pošli svoje fotky do soutěže o PhotogrVphy Grant pro začínající mladé fotografy a vyhraj 1000 dolarů!

více informací >>

NAPIŠ ESEJ O MEZINÁRODNÍM OBCHODU A VYHRAJ 5000 ŠVÝCARSKÝCH FRANKŮ!

Zajímáš se o mezinárodní obchod a roli Světové obchodní organizace? Studuješ PhD v ekonomickém oboru nebo jsi ho nedávno získal/a? Napiš esej na téma mezinárodní obchodní spolupráce nebo obchodní politiky a vyhraj 5000 švýcarských franků!

více informací >>

Ministerstvo kultury přijímá žádosti o stipendium na rok 2018

Umělci mohou nyní žádat o stipendium Ministerstva kultury na tvůrčí nebo studijní účely v oblastech: divadlo a tanec, hudba, literatura a výtvarné umění. Termín uzávěrky je 3. dubna 2018.

více informací >>