Navigace:
>>
>>
Pomaturitní studium

Pomaturitní studium

Přehled VOŠ spolupracujících s VŠ / 19.09.2015

Zde naleznete odkaz na vyšší odborné školy, které spolupracují s vysokými školami.

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, srpen 2015
Zdroj: http://www.icm.cz/vos-spolupracujici-s-vs

Pomaturitní studium cizích jazyků / 19.08.2015

Pomaturitní studium je jednoleté intenzivní studium cizích jazyků s návazností na střední školu. Poskytovatelé tohoto druhu studia budou muset navýšit své standardy. Všechny jazykové a státní školy budou prověřeny a ty školy, které neposkytují odpovídající kvalitu vzdělání se na seznamu poskytovatelů pomaturitního studia neobjeví.

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, srpen 2015
Zdroj: http://www.icm.cz/novinky-v-pomaturitnim-studiu-cizich-jazyku

Seznam akreditovaných škol / 20.05.2015

Na stránkách Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy naleznete seznam akreditovaných škol poskytujících jednoleté kurzy cizího jazyka společně se základními informacemi o studiu i ponechání statutu studenta.

Informace zveřejněné MŠMT.

 

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová květen 2015
Zdroj: http://www.icm.cz/oblasti/vzdelavani-v-cr/pomaturitni-studium

Pomaturitní studium cizích jazyků / 28.08.2014

Pomaturitní studium je jednoleté intenzivní studium cizích jazyků s návazností na střední školu. Pro budoucí studenty teď přišla dobrá zpráva.

Více informací >>

Akreditované školy pomaturitního studia v Praze / 28.08.2014

Seznam pražských akreditovaných škol, které nabízejí pomaturitní studium jazyků, vychází ze seznamu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Školy zaručují svým studentům statut studenta. Pouze v případě, ze do pomaturitního kurzu jazyků nastoupí hned v následujícím školním roce po složení maturity.

Více informací >>

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

VYMYSLI VIDEO PROTI NÁSILÍ NA ŽENÁCH A VYHRAJ ZÁJEZD DO BRUSELU!

Štve Tě, když jsou lidé slepí k násilí páchanému na ženách? Chceš udělat něco pro to, aby se to změnilo? Dokážeš být kreativní a oslovit lidi? Navrhni koncept videa, který bude upozorňovat na problém násilí na ženách a pošli ho do soutěže! Podpoř dobrou věc a vyhraj zájezd do Bruselu!

více informací >>

SVĚTOVÁ BANKA NABÍZÍ PLACENÉ STÁŽE!

Zajímá Tě rozvojová pomoc a udržitelnost životního prostředí? Chceš si vyzkoušet práci v mezinárodní instituci? Světová banka nabízí studentům placené stáže ve Washingtonu - přihlášku můžeš podat právě teď!

více informací >>

Stáž v České rozvojové agentuře

Stáž u ČRA

Zajímáš se aktivně o problematiku rozvoje a humanitární pomoci? Česká rozvojová agentura právě vyhlásila výběrové řízení na pozici stážisty pro agendu zabývající se koordinací zahraniční rozvojové spolupráce poskytované Českou republikou.

více informací >>

Otevřená věda nabízí stáže pro středoškoláky

I na střední škole je možné získat stáž. Jednou z možností je program Otevřená věda konaný pod záštitou Akademie věd ČR.

více informací >>