Navigace:
>>
>>
Personální poradenství

Personální poradenství

Personální poradenství / 29.03.2016

V rámci systému personálního řízení Vám zajistíme poradenství v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů a dílčí nebo komplexní služby v následujících oblastech:

Více informací >>Vložil/a: Martina Janků, březen 2016
Zdroj: http://www.stimul.cz/personalni-poradenstvi-53.html

Konzultace životopisu zdarma / 06.03.2014

Na stránkách prijimaci-pohovory.cz se dozvíte informace o přípravných kurzech na přijímací pohovor. Klientům – uchazečům o zaměstnání – firma poskytuje trénink na přijímací pohovor, trénink pohovoru nanečisto, trénink na Assessment centrum, trénink na pohovor v angličtině a trénink sebeprezentace.

Více informací >>

Z rodičovské dovolené úspěšně zpět do práce / 06.03.2014

Na základě lednových úprav legislativy maminky končí rodičovskou dovolenou dříve než v minulých letech. Dle odborníků se ženy vrací do pracovního procesu o rok až dva dříve. Lednová novela totiž umožňuje vyčerpat oněch 220 000 rodičovského příspěvku nezávisle na délce doby strávené na rodičovské dovolené.

Více informací >>

Jak na daňové přiznání / 06.03.2014

Poradce k "růžovému papíru"

Mnoho lidí si neví rady s vyplněním přiznání k dani - tzv. růžový papír.

Více informací >>

Klady a zápory práce z domova / 06.03.2014

V současné době je práce z domova velmi oblíbenou alternativou pracovního úvazku.

Více informací >>

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

VYMYSLI VIDEO PROTI NÁSILÍ NA ŽENÁCH A VYHRAJ ZÁJEZD DO BRUSELU!

Štve Tě, když jsou lidé slepí k násilí páchanému na ženách? Chceš udělat něco pro to, aby se to změnilo? Dokážeš být kreativní a oslovit lidi? Navrhni koncept videa, který bude upozorňovat na problém násilí na ženách a pošli ho do soutěže! Podpoř dobrou věc a vyhraj zájezd do Bruselu!

více informací >>

SVĚTOVÁ BANKA NABÍZÍ PLACENÉ STÁŽE!

Zajímá Tě rozvojová pomoc a udržitelnost životního prostředí? Chceš si vyzkoušet práci v mezinárodní instituci? Světová banka nabízí studentům placené stáže ve Washingtonu - přihlášku můžeš podat právě teď!

více informací >>

Stáž v České rozvojové agentuře

Stáž u ČRA

Zajímáš se aktivně o problematiku rozvoje a humanitární pomoci? Česká rozvojová agentura právě vyhlásila výběrové řízení na pozici stážisty pro agendu zabývající se koordinací zahraniční rozvojové spolupráce poskytované Českou republikou.

více informací >>

Otevřená věda nabízí stáže pro středoškoláky

I na střední škole je možné získat stáž. Jednou z možností je program Otevřená věda konaný pod záštitou Akademie věd ČR.

více informací >>