Navigace:
>>
>>
Personální poradenství

Personální poradenství

Personální poradenství / 29.03.2016

V rámci systému personálního řízení Vám zajistíme poradenství v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů a dílčí nebo komplexní služby v následujících oblastech:

Více informací >>Vložil/a: Martina Janků, březen 2016
Zdroj: http://www.stimul.cz/personalni-poradenstvi-53.html

Konzultace životopisu zdarma / 06.03.2014

Na stránkách prijimaci-pohovory.cz se dozvíte informace o přípravných kurzech na přijímací pohovor. Klientům – uchazečům o zaměstnání – firma poskytuje trénink na přijímací pohovor, trénink pohovoru nanečisto, trénink na Assessment centrum, trénink na pohovor v angličtině a trénink sebeprezentace.

Více informací >>

Z rodičovské dovolené úspěšně zpět do práce / 06.03.2014

Na základě lednových úprav legislativy maminky končí rodičovskou dovolenou dříve než v minulých letech. Dle odborníků se ženy vrací do pracovního procesu o rok až dva dříve. Lednová novela totiž umožňuje vyčerpat oněch 220 000 rodičovského příspěvku nezávisle na délce doby strávené na rodičovské dovolené.

Více informací >>

Jak na daňové přiznání / 06.03.2014

Poradce k "růžovému papíru"

Mnoho lidí si neví rady s vyplněním přiznání k dani - tzv. růžový papír.

Více informací >>

Klady a zápory práce z domova / 06.03.2014

V současné době je práce z domova velmi oblíbenou alternativou pracovního úvazku.

Více informací >>

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE #MYSOCIALRIGHTS O NEJLEPŠÍ FOTKY S TÉMATEM SOCIÁLNÍ PRÁV V EVROPĚ!

Co pro Tebe znamenají pojmy jako rovné příležitosti, férové pracovní podmínky nebo třeba inkluze? Ukaž to fotkou! Vyfoť až tři snímky s tématikou sociálních práv v Evropě a pošli je do soutěže #MySocialRights Photo Competition! Vyhraj účast na akci European Youth Event ve Štrasburku a jízdenky na vlak po celé Evropě!

více informací >>

VYHRAJ GRANT PRO TALENTOVANÉ MLADÉ FOTOGRAFY!

Baví Tě focení a chceš se mu věnovat profesionálně? Potřebuješ nastartovat svou fotografickou kariéru? Je Ti víc než 18 let? Pošli svoje fotky do soutěže o PhotogrVphy Grant pro začínající mladé fotografy a vyhraj 1000 dolarů!

více informací >>

NAPIŠ ESEJ O MEZINÁRODNÍM OBCHODU A VYHRAJ 5000 ŠVÝCARSKÝCH FRANKŮ!

Zajímáš se o mezinárodní obchod a roli Světové obchodní organizace? Studuješ PhD v ekonomickém oboru nebo jsi ho nedávno získal/a? Napiš esej na téma mezinárodní obchodní spolupráce nebo obchodní politiky a vyhraj 5000 švýcarských franků!

více informací >>

Ministerstvo kultury přijímá žádosti o stipendium na rok 2018

Umělci mohou nyní žádat o stipendium Ministerstva kultury na tvůrčí nebo studijní účely v oblastech: divadlo a tanec, hudba, literatura a výtvarné umění. Termín uzávěrky je 3. dubna 2018.

více informací >>