Navigace:
>>
>>
Obecné informace a legislativa

Obecné informace a legislativa

Zdravotní a sociální pojištění studentů / 01.09.2014

Zdravotní pojištění českých studentů v zahraničí

Pokud vyjedete jen na krátkodobý studijní pobyt (stáž, jayzkový kurz, letní škola) a zůstáváte stále studentem české školy, nic se pro vás nemění. Pokud jedete po Evropě, pořid´te si (pokud ho již nemáte) Evropský průkaz zdravotního pojištění. Ten vám pomůže jen v nejnutněších situacích. Proto není na škodu vyřídit si i cestovní připojištění.

Více informací >>

10 tipů, na co nezapomenout před odjezdem na zahraniční studijní pobyt / 04.08.2014

Odjíždíte do zahraničí na studijní pobyt? Tady je několik rad, na co byste rozhodně neměli před odjezdem zapomenout.

Více informací >>

Nostrifikace (VŠ) / 12.02.2014

O uznání zahraničního vysokoškolského vzdělání doloženého vysokoškolským zahraničním diplomem rozhodují ústřední orgány státní správy - ministerstva.

Více informací >>

Nostrifikace ( ZŠ, SŠ, VOŠ) / 12.02.2014

Nostrifikací vysvědčení, vydaného zahraniční školou, se rozumí uznání platnosti vysvědčení o maturitní zkoušce, závěrečné zkoušce, absolutoriu a jiné obdobné zkoušce a závěrečného vysvědčení na území České republiky. Nostrifikováno může být pouze vysvědčení dokládající úplné ukončení daného stupně vzdělání.

Více informací >>

Mezinárodní jazykové certifikáty / 12.02.2014

Pro přijetí na zahraniční školy je většinou nutné dosáhnout jisté jazykové úrovně. Zde najdete základní seznam jazykových zkoušek nutných ke studiu v zahraničí. Pokud budete potřebovat i další informace, podívejte se k jednotlivým zemím. Do kapitoly "Studium v jednotlivých státech".

Více informací >>

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

Registrace do soutěže Středoškolák roku 2018 je spuštěna

StředoÅ¡kolák rokuPrávě začíná registrace do prestižní soutěže pro středoškoláky a středoškolačky. Porota vybere 65 nejlepších mladých lidí, kteří mimo školu pracují na odborných projektech, účastní se souteží, dělají online kurzy či dobrovolničí.

více informací >>

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE #MYSOCIALRIGHTS O NEJLEPŠÍ FOTKY S TÉMATEM SOCIÁLNÍ PRÁV V EVROPĚ!

Co pro Tebe znamenají pojmy jako rovné příležitosti, férové pracovní podmínky nebo třeba inkluze? Ukaž to fotkou! Vyfoť až tři snímky s tématikou sociálních práv v Evropě a pošli je do soutěže #MySocialRights Photo Competition! Vyhraj účast na akci European Youth Event ve Štrasburku a jízdenky na vlak po celé Evropě!

více informací >>

VYHRAJ GRANT PRO TALENTOVANÉ MLADÉ FOTOGRAFY!

Baví Tě focení a chceš se mu věnovat profesionálně? Potřebuješ nastartovat svou fotografickou kariéru? Je Ti víc než 18 let? Pošli svoje fotky do soutěže o PhotogrVphy Grant pro začínající mladé fotografy a vyhraj 1000 dolarů!

více informací >>

NAPIŠ ESEJ O MEZINÁRODNÍM OBCHODU A VYHRAJ 5000 ŠVÝCARSKÝCH FRANKŮ!

Zajímáš se o mezinárodní obchod a roli Světové obchodní organizace? Studuješ PhD v ekonomickém oboru nebo jsi ho nedávno získal/a? Napiš esej na téma mezinárodní obchodní spolupráce nebo obchodní politiky a vyhraj 5000 švýcarských franků!

více informací >>