Navigace:
>>
Mládež a EU

Mládež a EU

10 věcí, které je třeba udělat před odjezdem na Erasmus / 23.01.2018

Je to radost. Vybrali jste si svoji zemi a škola si vybrala vás. Může se zdát, že teď už bude všechno jen krásné a vy budete co nevidět v oblacích poletovat vstříc novým dobrodružstvím, novým školním i životním zkušenostem. Ale! Je tady přeci jen pár věcí, které musíte ještě před odjezdem zařídit. A není jich málo. Co tedy všechno zařídit před cestou na Erasmus?

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, leden 2018
Zdroj: http://www.mladiinfo.cz/10-veci-ktere-treba-udelat-pred-odjezdem-erasmus/

Chceš si vylepšit životopis? Máš zkušenosti z dobrovolnické stáže? Nezapomeň si zažádat o dokument E / 24.07.2017

logo europass

Každý, kdo absolvoval národní nebo mezinárodní dobrovolnickou stáž, si může zažádat o vystavení dokumentu Europass-mobilita u organizace, která ho na stáž vyslala.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, červenec 2017
Zdroj: http://www.nicm.cz/chces-si-vylepsit-zivotopis-mas-zkusenosti-z-dobrovolnicke-staze

Zachyťte svými fotoaparáty jednotu Evropy a Evropanů v jejich rozmanitosti! / 21.06.2017

Letošní ročník fotosoutěže se řídí oficiálním heslem Evropské unie „Jednotná v rozmanitosti“ a jeho cílem je poukázat na neobyčejné zkušenosti a zážitky lidí spjaté s jejich výjezdem do jiné země EU, ať už během studijního výjezdu, stáže, dobrovolnického či pracovního pobytu v Evropě.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, červen 2017
Zdroj: http://www.nicm.cz/zachytte-svymi-fotoaparaty-jednotu-evropy-evropanu-v-jejich

Stáže v Evropském parlamentu: hlásit se můžeš právě teď! / 19.10.2015

Stáže v Evropském parlamentu: hlásit se můžeš právě teď!Zajímáš se o evropské záležitosti, hledáš v tomto oboru první pracovní zkušenost a chtěl bys nahlédnout do zákulisí jedné z unijních institucí? Seznam se se stážemi, které nabízí Evropský parlament.

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, říjen 2015
Zdroj: www.europarl.europa.eu

Česko-německé fórum mládeže odstartuje své deváté funkční období / 13.10.2015

Česko-německé fórum mládeže zahájí svým plenárním zasedáním ve dnech 8. – 11. října 2015 již deváté funkční období. Při této příležitosti se ve skanzenu v Zubrnicích u Ústí nad Labem sejde 30 mladých Čechů a Němců ve věku od 16 do 25 let, kteří budou v příštích dvou letech jako členové Fóra mládeže reprezentovat hlas české a německé mládeže v diskuzi nad otázkou „Kde jsem doma?“.

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, říjen 2015
Zdroj: TZ akce

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

VYMYSLI VIDEO PROTI NÁSILÍ NA ŽENÁCH A VYHRAJ ZÁJEZD DO BRUSELU!

Štve Tě, když jsou lidé slepí k násilí páchanému na ženách? Chceš udělat něco pro to, aby se to změnilo? Dokážeš být kreativní a oslovit lidi? Navrhni koncept videa, který bude upozorňovat na problém násilí na ženách a pošli ho do soutěže! Podpoř dobrou věc a vyhraj zájezd do Bruselu!

více informací >>

SVĚTOVÁ BANKA NABÍZÍ PLACENÉ STÁŽE!

Zajímá Tě rozvojová pomoc a udržitelnost životního prostředí? Chceš si vyzkoušet práci v mezinárodní instituci? Světová banka nabízí studentům placené stáže ve Washingtonu - přihlášku můžeš podat právě teď!

více informací >>

Stáž v České rozvojové agentuře

Stáž u ČRA

Zajímáš se aktivně o problematiku rozvoje a humanitární pomoci? Česká rozvojová agentura právě vyhlásila výběrové řízení na pozici stážisty pro agendu zabývající se koordinací zahraniční rozvojové spolupráce poskytované Českou republikou.

více informací >>

Otevřená věda nabízí stáže pro středoškoláky

I na střední škole je možné získat stáž. Jednou z možností je program Otevřená věda konaný pod záštitou Akademie věd ČR.

více informací >>