Navigace:
>>
Ekologie

Ekologie

Kamenné mohyly v Krkonoších jsou zábava turistů, ale neštěstí strážců přírody / 22.08.2017

Výsledek obrázku pro kamenné mohyly

Na hřebenech hor i v korytech řek oblíbených turistických tras se čím dál častěji objevují komínky poskládané z kamenů. Tyto kamenné mohyly se pro turisty staly zábavou i atrakcí, ale třeba krkonošští ochranáři je vnímají jako poškozování přírody.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, srpen 2017
Zdroj: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/2215312-kamenne-mohyly-v-krkonosich-jsou-zabava-turistu-ale-nestesti-strazcu-prirody

Pomozte s organizací akcí společnosti Rosa o.p.s. / 02.05.2017

Zajímáte se o ekologii nebo šetrné spotřebitelství? Získejte zkušenosti v oblasti ekologického poradenství ve společnosti Rosa o.p.s. v Českých Budějovicích!

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, květen 2017
Zdroj: http://www.mladiinfo.cz/pomozte-s-organizaci-akci-spolecnosti-rosa-o-p-s/

Zapojte se do ochrany deštného pralesa v Indonésii / 27.03.2017

Chtěli byste se někdy podívat do prostředí sumaterské džungle a podílet se na ochraně deštného pralesa? Nyní máte možnost s Help for jungle!

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, březen 2017
Zdroj: http://www.mladiinfo.cz/ochrana-destneho-pralesa-v-indonesii/

Idylické pláže v Indonésii hyzdí tuny odpadků. Sbírají je Češi / 07.03.2017

 Očekávají palmy, azurové moře a čisté písečné pláže. Návštěvníci indonéských ostrovů však najdou ještě něco navíc: všudypřítomné odpadky. „Kdo si stěžuje, je pokrytec. Plasty jsou problém celé planety, měli bychom cítit větší zodpovědnost,“ říká v rozhovoru pro iDNES.cz Jakub Freiwald. Cestovatel a dobrovolník hnutí Trash Hero strávil se svou přítelkyní Janou několik měsíců úklidem indonéského ostrova Lombok.
 
Každý den se v celé Indonésii dostane do oceánu skoro deset tun odpadků.

 

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, březen 2017
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/indonesie-plaze-odpadky-trash-hero-jakub-freiwald-fvz-/zahranicni.aspx?c=A170222_102505_zahranicni_mcn

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

Registrace do soutěže Středoškolák roku 2018 je spuštěna

StředoÅ¡kolák rokuPrávě začíná registrace do prestižní soutěže pro středoškoláky a středoškolačky. Porota vybere 65 nejlepších mladých lidí, kteří mimo školu pracují na odborných projektech, účastní se souteží, dělají online kurzy či dobrovolničí.

více informací >>

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE #MYSOCIALRIGHTS O NEJLEPŠÍ FOTKY S TÉMATEM SOCIÁLNÍ PRÁV V EVROPĚ!

Co pro Tebe znamenají pojmy jako rovné příležitosti, férové pracovní podmínky nebo třeba inkluze? Ukaž to fotkou! Vyfoť až tři snímky s tématikou sociálních práv v Evropě a pošli je do soutěže #MySocialRights Photo Competition! Vyhraj účast na akci European Youth Event ve Štrasburku a jízdenky na vlak po celé Evropě!

více informací >>

VYHRAJ GRANT PRO TALENTOVANÉ MLADÉ FOTOGRAFY!

Baví Tě focení a chceš se mu věnovat profesionálně? Potřebuješ nastartovat svou fotografickou kariéru? Je Ti víc než 18 let? Pošli svoje fotky do soutěže o PhotogrVphy Grant pro začínající mladé fotografy a vyhraj 1000 dolarů!

více informací >>

NAPIŠ ESEJ O MEZINÁRODNÍM OBCHODU A VYHRAJ 5000 ŠVÝCARSKÝCH FRANKŮ!

Zajímáš se o mezinárodní obchod a roli Světové obchodní organizace? Studuješ PhD v ekonomickém oboru nebo jsi ho nedávno získal/a? Napiš esej na téma mezinárodní obchodní spolupráce nebo obchodní politiky a vyhraj 5000 švýcarských franků!

více informací >>