Navigace:
>>
Ekologie

Ekologie

Kamenné mohyly v Krkonoších jsou zábava turistů, ale neštěstí strážců přírody / 22.08.2017

Výsledek obrázku pro kamenné mohyly

Na hřebenech hor i v korytech řek oblíbených turistických tras se čím dál častěji objevují komínky poskládané z kamenů. Tyto kamenné mohyly se pro turisty staly zábavou i atrakcí, ale třeba krkonošští ochranáři je vnímají jako poškozování přírody.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, srpen 2017
Zdroj: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/2215312-kamenne-mohyly-v-krkonosich-jsou-zabava-turistu-ale-nestesti-strazcu-prirody

Pomozte s organizací akcí společnosti Rosa o.p.s. / 02.05.2017

Zajímáte se o ekologii nebo šetrné spotřebitelství? Získejte zkušenosti v oblasti ekologického poradenství ve společnosti Rosa o.p.s. v Českých Budějovicích!

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, květen 2017
Zdroj: http://www.mladiinfo.cz/pomozte-s-organizaci-akci-spolecnosti-rosa-o-p-s/

Zapojte se do ochrany deštného pralesa v Indonésii / 27.03.2017

Chtěli byste se někdy podívat do prostředí sumaterské džungle a podílet se na ochraně deštného pralesa? Nyní máte možnost s Help for jungle!

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, březen 2017
Zdroj: http://www.mladiinfo.cz/ochrana-destneho-pralesa-v-indonesii/

Idylické pláže v Indonésii hyzdí tuny odpadků. Sbírají je Češi / 07.03.2017

 Očekávají palmy, azurové moře a čisté písečné pláže. Návštěvníci indonéských ostrovů však najdou ještě něco navíc: všudypřítomné odpadky. „Kdo si stěžuje, je pokrytec. Plasty jsou problém celé planety, měli bychom cítit větší zodpovědnost,“ říká v rozhovoru pro iDNES.cz Jakub Freiwald. Cestovatel a dobrovolník hnutí Trash Hero strávil se svou přítelkyní Janou několik měsíců úklidem indonéského ostrova Lombok.
 
Každý den se v celé Indonésii dostane do oceánu skoro deset tun odpadků.

 

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, březen 2017
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/indonesie-plaze-odpadky-trash-hero-jakub-freiwald-fvz-/zahranicni.aspx?c=A170222_102505_zahranicni_mcn

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

VYMYSLI VIDEO PROTI NÁSILÍ NA ŽENÁCH A VYHRAJ ZÁJEZD DO BRUSELU!

Štve Tě, když jsou lidé slepí k násilí páchanému na ženách? Chceš udělat něco pro to, aby se to změnilo? Dokážeš být kreativní a oslovit lidi? Navrhni koncept videa, který bude upozorňovat na problém násilí na ženách a pošli ho do soutěže! Podpoř dobrou věc a vyhraj zájezd do Bruselu!

více informací >>

SVĚTOVÁ BANKA NABÍZÍ PLACENÉ STÁŽE!

Zajímá Tě rozvojová pomoc a udržitelnost životního prostředí? Chceš si vyzkoušet práci v mezinárodní instituci? Světová banka nabízí studentům placené stáže ve Washingtonu - přihlášku můžeš podat právě teď!

více informací >>

Stáž v České rozvojové agentuře

Stáž u ČRA

Zajímáš se aktivně o problematiku rozvoje a humanitární pomoci? Česká rozvojová agentura právě vyhlásila výběrové řízení na pozici stážisty pro agendu zabývající se koordinací zahraniční rozvojové spolupráce poskytované Českou republikou.

více informací >>

Otevřená věda nabízí stáže pro středoškoláky

I na střední škole je možné získat stáž. Jednou z možností je program Otevřená věda konaný pod záštitou Akademie věd ČR.

více informací >>