Navigace:
>>
>>
Design / Móda

Design / Móda

Získejte pracovní zkušenosti ve světě módy, přihlaste se na stáž v Leo Macenauer / 05.03.2018

Milujete módu, jste aktivní, samostatní, zodpovědní  a chcete získat pracovní zkušenosti ve světě módy? Přihlaste se na neplacenou stáž v oblasti Sociálních médií nebo Event managementu v pánské módní značce Leo Macenauer, která šije pro vybranou českou a zahraniční klientelu!

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, březen 2018
Zdroj: http://www.mladiinfo.cz/ziskejte-pracovni-zkusenosti-ve-svete-mody-a-prihlaste-se-na-staz-v-leo-macenauer/

Filmový festival Karlovy Vary odtajnil logo a plakáty 52. ročníku, autorem je tradičně Studio Najbrt / 23.05.2017

Pořadatelé 52. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary představili logo a plakát 52. ročníku. Jeho autory jsou Zuzana Lednická, Aleš Najbrt, Michal Nanoru a Václav Jirásek. Vizuální styl, podobně jako v loňském ročníku, kombinuje typografii s fotografiemi. Tentokrát však na téma vztahů mezi celebritami a obyčejnými lidmi.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, květen 2017
Zdroj: http://www.designportal.cz/filmovy-festival-karlovy-vary-odtajnil-logo-a-plakaty-52-rocniku-autorem-je-tradicne-studio-najbrt/

Ceny Czech Grand Design znají své vítěze. Grand designérem roku 2016 je studio deFORM / 03.04.2017

V úterý 21. března byli oceněni nejlepší designéři za rok 2016. Prestižní cenu převzali autoři celkem v jedenácti kategoriích. Absolutním vítězem, Grand designérem roku, se stalo progresivní studio deFORM Jakuba Pollága a Václav Mlynáře. Nejlepší práce představí festival finalistů Best of od 30. března do 2. dubna 2017 ve Ville Pellé.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, duben 2017
Zdroj: http://www.designportal.cz/ceny-czech-grand-design-znaji-sve-viteze-grand-designerem-roku-2016-je-studio-deform/

Mercedes-Benz Prague Fashion Week se blíží / 13.03.2017

Mercedes Benz Prague Fashion Week je mezinárodní festival české a slovenské módy. Tato pravidelná kulturní a společenská událost od roku 2010 představuje formou přehlídek nejlepší tuzemské módní návrháře a tematický doprovodný program. Březnová edice festivalu představí mimo jiné vůbec první přehlídku vysoké krejčoviny, tzv. haute couture v České republice.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, březen 2017
Zdroj: http://www.kudyznudy.cz/Aktuality/Mercedes-Benz-Prague-Fashion-Week-se-blizi.aspx

Móda z netradičních textilií: Boty z ananasových vláken, kabelka z listů / 08.03.2017

Lotosové listy, korek nebo kůra stromů. I to jsou suroviny, ze kterých se dá vyrobit oblečení a doplňky. V rámci ekologického přístupu k módě vymýšlejí designéři materiály, které by byly co nejšetrnější k životnímu prostředí. A daří se jim.

 

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, březen 2017
Zdroj: http://ona.idnes.cz/netradicni-textilie-ananasova-vlakna-korek-tencel-fs8-/modni-trendy.aspx?c=A170303_140042_modni-trendy_kace

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE #MYSOCIALRIGHTS O NEJLEPŠÍ FOTKY S TÉMATEM SOCIÁLNÍ PRÁV V EVROPĚ!

Co pro Tebe znamenají pojmy jako rovné příležitosti, férové pracovní podmínky nebo třeba inkluze? Ukaž to fotkou! Vyfoť až tři snímky s tématikou sociálních práv v Evropě a pošli je do soutěže #MySocialRights Photo Competition! Vyhraj účast na akci European Youth Event ve Štrasburku a jízdenky na vlak po celé Evropě!

více informací >>

VYHRAJ GRANT PRO TALENTOVANÉ MLADÉ FOTOGRAFY!

Baví Tě focení a chceš se mu věnovat profesionálně? Potřebuješ nastartovat svou fotografickou kariéru? Je Ti víc než 18 let? Pošli svoje fotky do soutěže o PhotogrVphy Grant pro začínající mladé fotografy a vyhraj 1000 dolarů!

více informací >>

NAPIŠ ESEJ O MEZINÁRODNÍM OBCHODU A VYHRAJ 5000 ŠVÝCARSKÝCH FRANKŮ!

Zajímáš se o mezinárodní obchod a roli Světové obchodní organizace? Studuješ PhD v ekonomickém oboru nebo jsi ho nedávno získal/a? Napiš esej na téma mezinárodní obchodní spolupráce nebo obchodní politiky a vyhraj 5000 švýcarských franků!

více informací >>

Ministerstvo kultury přijímá žádosti o stipendium na rok 2018

Umělci mohou nyní žádat o stipendium Ministerstva kultury na tvůrčí nebo studijní účely v oblastech: divadlo a tanec, hudba, literatura a výtvarné umění. Termín uzávěrky je 3. dubna 2018.

více informací >>