Zapojte se do soutěže a vyhrajte dron! / 08.11.2018

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy jako Řídicí orgán Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávánívyhlásilo foto a video soutěž pro studenty středních a vyšších odborných škol s názvem „Zachyť svoji SVOBODU". Hlavní cenou v obou kategoriích je Dron DJI s kamerou a foťákem.

Co je úkolem?

Vyfotit či natočit soutěžní příspěvek zachycující, co pro tebe znamená svoboda. Fotku nebo video zaregistrovat na této stránce v registračním formuláři a nahrát kliknutím na tlačítko „Nahrát soubor".

Kdo se může zúčastnit?

Studenti středních a vyšších odborných škol

Jaké jsou kategorie?

Nejlepší fotografie (max. 5MB)
Nejlepší video (délka max. 120 vteřin)
*Do každé z kategorií může jeden soutěžící zaslat pouze jedno soutěžní dílo, přičemž se může zúčastnit soutěže v obou kategoriích.

Termín soutěže

17. 9. - 2. 11. 2018

Co můžete vyhrát?

Hlavní cena v obou kategoriích je dron značky DJI Spark od firmy TELINK s kamerou a fotoaparátem
Volné vstupenky na zážitkovou hru GOLEM VR v pražském Hamleys
Den v mediální agentuře s účastí na photoshootingu reklamy
Balíček s dárkovými předměty

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

Šumperkem doslova proběhl první ročník ŠumpeRUNu

Vůbec první ročník běžeckého závodu pro širokou amatérskou veřejnost je za námi. Tři stovky dospělých a téměř dvě stovky dětí běžely první červnovou neděli historickým centrem města. Absolutním vítězem na 10 km dlouhé trati se stal Marek Minář.

FOTO: sumperk.cz - zdroj MAWA foto

více informací >>

Šumperk – město budoucnosti

Pouliční lampy, které nastavují intenzitu světla dle potřeby, nádoby na odpad, jež hlásí, kdy jsou přeplněné, chytré lavičky, na nichž si můžete dobít mobil a vyřídit e-maily. I takto může vypadat město budoucnosti. Šumperk nezůstává pozadu, konceptem chytrých měst, tzv. Smart City, se zabývala na svém prvním jednání pracovní skupina Smart Šumperk City, jejímž iniciátorem se stal šumperský místostarosta Jakub Jirgl.

 

více informací >>

800 350 000: Národní linka pro odvykání kouření NOVĚ i pro závislé na alkoholu a hazardním hraní

Linka pro odvykání kouření provozovaná Českou koalicí proti tabáku, z. s. bude od 3. října 2018 pilotně poskytovat informace také lidem závislým na alkoholu, hazardním hraní a jejich blízkým. Rozšiřuje se tak o Národní linku pro odvykání alkoholu a Národní linku pro odvykání hraní. Výhledově je v plánu rozšíření o další závislosti.

více informací >>

Phubbing: Když se chceme cítit důležití

Vadí vám, že když jste se svými přáteli, dívají se na svůj telefon? Pro tento stav platí termín Phubbing - phone a snubbing = telefon a přehlížení. Člověk, který kontroluje mobil, zatímco je ve společnosti druhých, které přehlíží a upřednostňuje před nimi svůj telefon.

 

více informací >>