Stáž na velvyslanectví ČR v Tallinnu / 21.01.2019

Velvyslanectví ČR v Tallinnu nabízí studentům či absolventům vysokých škol možnost studijní stáže. Stáže se mohou účastnit studenti prezenční formy studia na českých nebo zahraničních vysokých školách či absolventi VŠ do 1 roku po ukončení studia.

Délka stáže je stanovena na 3 měsíce v období od března do května 2019.

Jedná se o neplacenou pozici.

Specifikace nabídky a požadavky:

Náplň práce:

podíl na každodenní činnosti velvyslanectví
podíl na přípravě analytických, podkladových a dalších dokumentů v politické a ekonomické oblasti
podíl na organizaci kulturních a společenských akcí
účast na konferencích a seminářích
prezentace České republiky na sociálních sítích
Požadavky na uchazeče:

občan České republiky
student prezenční formy bakalářského, magisterského, doktorandského studijního programu nebo absolvent VŠ do 1 roku od ukončení studií
znalost českého a anglického jazyka
znalost estonských reálií a zájem o mezinárodní vztahy
znalost estonského jazyka výhodou
Trvání stáže:

3 měsíce v období březen–květen 2019
Máte zájem?

Uchazeč o stáž zašle na e-mailovou adresu tallinn@embassy.mzv.cz vyplněnou a podepsanou žádost o studijní stáž na ZÚ Tallinn (zde).

Z požadovaných dokumentů uvedených v příloze žádosti o studijní stáž prozatím postačí dodání následujících dvou dokumentů (s tím, že vybraný uchazeč následně v co nejkratší době dodá ostatní požadované dokumenty):

strukturovaný životopis
motivační dopis
Poslední termín pro podání žádosti: 20. ledna 2019

Stáží se nezakládá pracovněprávní vztah a nevzniká při ní nárok na plat ani na sociální a zdravotní pojištění. Náklady spojené se stáží (doprava, pobyt, strava apod.) hradí vysílající organizace nebo stážista sám. Na stáž není právní nárok.

Velvyslanectví v Tallinnu

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

Šumperkem doslova proběhl první ročník ŠumpeRUNu

Vůbec první ročník běžeckého závodu pro širokou amatérskou veřejnost je za námi. Tři stovky dospělých a téměř dvě stovky dětí běžely první červnovou neděli historickým centrem města. Absolutním vítězem na 10 km dlouhé trati se stal Marek Minář.

FOTO: sumperk.cz - zdroj MAWA foto

více informací >>

Šumperk – město budoucnosti

Pouliční lampy, které nastavují intenzitu světla dle potřeby, nádoby na odpad, jež hlásí, kdy jsou přeplněné, chytré lavičky, na nichž si můžete dobít mobil a vyřídit e-maily. I takto může vypadat město budoucnosti. Šumperk nezůstává pozadu, konceptem chytrých měst, tzv. Smart City, se zabývala na svém prvním jednání pracovní skupina Smart Šumperk City, jejímž iniciátorem se stal šumperský místostarosta Jakub Jirgl.

 

více informací >>

800 350 000: Národní linka pro odvykání kouření NOVĚ i pro závislé na alkoholu a hazardním hraní

Linka pro odvykání kouření provozovaná Českou koalicí proti tabáku, z. s. bude od 3. října 2018 pilotně poskytovat informace také lidem závislým na alkoholu, hazardním hraní a jejich blízkým. Rozšiřuje se tak o Národní linku pro odvykání alkoholu a Národní linku pro odvykání hraní. Výhledově je v plánu rozšíření o další závislosti.

více informací >>

Phubbing: Když se chceme cítit důležití

Vadí vám, že když jste se svými přáteli, dívají se na svůj telefon? Pro tento stav platí termín Phubbing - phone a snubbing = telefon a přehlížení. Člověk, který kontroluje mobil, zatímco je ve společnosti druhých, které přehlíží a upřednostňuje před nimi svůj telefon.

 

více informací >>