Navigace:
>>
Cestování v zahraničí

Cestování v zahraničí

Desatero na cesty / 08.01.2018

Výsledek obrázku pro cestovatel

Základní doporučení pro cesty do zahraničí v zájmu prevence zbytečných komplikací a nepříjemností při Vašich cestách do zahraničí 

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, leden 2018
Zdroj: http://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/uzitecne_informace_pri_cestach_do/desatero_na_cesty.html

Přemýšlíš, kam v létě vyrazit? A co takhle rovnou k někomu domů? / 01.06.2017

Pronajmout si na pár dní až týdnů něčí soukromý pokojík, byt či dům namísto hotelu je stále oblíbenějším způsobem bydlení v zahraničí. Podle ČTK patří k nejpopulárnějším místům, kde se cestovatelé takto ubytovávají, Praha. Chcete si i vy vychutnat evropské metropole tímto netradičním způsobem?

Výsledek obrázku pro cestovatel obrázek

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, červen 2017
Zdroj: http://www.nicm.cz/premyslis-kam-v-lete-vyrazit-co-takhle-rovnou-k-nekomu-domu

Svoboda, surfování a práce na pláži. Digitální nomádka žije svůj sen / 17.05.2017

Mohlo by to vypadat, že Veronika Pešková tráví celé dny jen potápěním, surfováním a popíjením drinků na terase bungalovu někde v exotické destinaci jihovýchodní Asie. Digitální nomádka však tvrdě pracuje a nesleví, dokud nesplní svou denní normu. Mám práci snů, říká v rozhovoru pro iDNES.cz.
Západ slunce na Filipínách, ostrov Siargao.

 

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, květen 2017
Zdroj: http://cestovani.idnes.cz/digitalni-nomad-veronika-peskova-dqp-/kolem-sveta.aspx?c=A170505_093348_kolem-sveta_job

Pěšky chodí tisíce kilometrů, výbavu počítá na gramy. Jak cestovat nalehko / 26.04.2017

 
Vrcholový snímek z nejvyššího balkánského vrcholu Musala.Před dvěma roky se poprvé vydala na svou první velkou cestu. Viktorka Hlaváčková nespěchá, chodí pěšky a snaží se udržet denní náklady pod jedním eurem. Věci v batohu má rozpočítané na gramy a zbytečnosti s sebou netahá. Její zkušenosti ale mají váhu, a tak možná pomůžou při balení na cesty i vám.

 

 

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, duben 2017
Zdroj: http://cestovani.idnes.cz/cestovani-cestovatelka-cesta-tam-viktorka-hlavackova-pfo-/kolem-sveta.aspx?c=A170413_132756_kolem-sveta_job

Nejlepší zážitky jsou s jednosměrnou letenkou / 19.04.2017

Chystáte se v létě vyrazit někam do zahraničí za zážitky a poznat na vlastní pěst úplně cízí kus země? Nechte se inspirovat nevšedním příběhem dvou holek, které se prostě jednoho dne sbalily a jely.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, duben 2017
Zdroj: http://www.mladiinfo.cz/nejlepsi-zazitky-s-jednosmernou-letenkou/

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE #MYSOCIALRIGHTS O NEJLEPŠÍ FOTKY S TÉMATEM SOCIÁLNÍ PRÁV V EVROPĚ!

Co pro Tebe znamenají pojmy jako rovné příležitosti, férové pracovní podmínky nebo třeba inkluze? Ukaž to fotkou! Vyfoť až tři snímky s tématikou sociálních práv v Evropě a pošli je do soutěže #MySocialRights Photo Competition! Vyhraj účast na akci European Youth Event ve Štrasburku a jízdenky na vlak po celé Evropě!

více informací >>

VYHRAJ GRANT PRO TALENTOVANÉ MLADÉ FOTOGRAFY!

Baví Tě focení a chceš se mu věnovat profesionálně? Potřebuješ nastartovat svou fotografickou kariéru? Je Ti víc než 18 let? Pošli svoje fotky do soutěže o PhotogrVphy Grant pro začínající mladé fotografy a vyhraj 1000 dolarů!

více informací >>

NAPIŠ ESEJ O MEZINÁRODNÍM OBCHODU A VYHRAJ 5000 ŠVÝCARSKÝCH FRANKŮ!

Zajímáš se o mezinárodní obchod a roli Světové obchodní organizace? Studuješ PhD v ekonomickém oboru nebo jsi ho nedávno získal/a? Napiš esej na téma mezinárodní obchodní spolupráce nebo obchodní politiky a vyhraj 5000 švýcarských franků!

více informací >>

Ministerstvo kultury přijímá žádosti o stipendium na rok 2018

Umělci mohou nyní žádat o stipendium Ministerstva kultury na tvůrčí nebo studijní účely v oblastech: divadlo a tanec, hudba, literatura a výtvarné umění. Termín uzávěrky je 3. dubna 2018.

více informací >>