Navigace:
>>
Cestování v zahraničí

Cestování v zahraničí

Desatero na cesty / 08.01.2018

Výsledek obrázku pro cestovatel

Základní doporučení pro cesty do zahraničí v zájmu prevence zbytečných komplikací a nepříjemností při Vašich cestách do zahraničí 

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, leden 2018
Zdroj: http://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/uzitecne_informace_pri_cestach_do/desatero_na_cesty.html

Přemýšlíš, kam v létě vyrazit? A co takhle rovnou k někomu domů? / 01.06.2017

Pronajmout si na pár dní až týdnů něčí soukromý pokojík, byt či dům namísto hotelu je stále oblíbenějším způsobem bydlení v zahraničí. Podle ČTK patří k nejpopulárnějším místům, kde se cestovatelé takto ubytovávají, Praha. Chcete si i vy vychutnat evropské metropole tímto netradičním způsobem?

Výsledek obrázku pro cestovatel obrázek

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, červen 2017
Zdroj: http://www.nicm.cz/premyslis-kam-v-lete-vyrazit-co-takhle-rovnou-k-nekomu-domu

Svoboda, surfování a práce na pláži. Digitální nomádka žije svůj sen / 17.05.2017

Mohlo by to vypadat, že Veronika Pešková tráví celé dny jen potápěním, surfováním a popíjením drinků na terase bungalovu někde v exotické destinaci jihovýchodní Asie. Digitální nomádka však tvrdě pracuje a nesleví, dokud nesplní svou denní normu. Mám práci snů, říká v rozhovoru pro iDNES.cz.
Západ slunce na Filipínách, ostrov Siargao.

 

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, květen 2017
Zdroj: http://cestovani.idnes.cz/digitalni-nomad-veronika-peskova-dqp-/kolem-sveta.aspx?c=A170505_093348_kolem-sveta_job

Pěšky chodí tisíce kilometrů, výbavu počítá na gramy. Jak cestovat nalehko / 26.04.2017

 
Vrcholový snímek z nejvyššího balkánského vrcholu Musala.Před dvěma roky se poprvé vydala na svou první velkou cestu. Viktorka Hlaváčková nespěchá, chodí pěšky a snaží se udržet denní náklady pod jedním eurem. Věci v batohu má rozpočítané na gramy a zbytečnosti s sebou netahá. Její zkušenosti ale mají váhu, a tak možná pomůžou při balení na cesty i vám.

 

 

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, duben 2017
Zdroj: http://cestovani.idnes.cz/cestovani-cestovatelka-cesta-tam-viktorka-hlavackova-pfo-/kolem-sveta.aspx?c=A170413_132756_kolem-sveta_job

Nejlepší zážitky jsou s jednosměrnou letenkou / 19.04.2017

Chystáte se v létě vyrazit někam do zahraničí za zážitky a poznat na vlastní pěst úplně cízí kus země? Nechte se inspirovat nevšedním příběhem dvou holek, které se prostě jednoho dne sbalily a jely.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, duben 2017
Zdroj: http://www.mladiinfo.cz/nejlepsi-zazitky-s-jednosmernou-letenkou/

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

VYMYSLI VIDEO PROTI NÁSILÍ NA ŽENÁCH A VYHRAJ ZÁJEZD DO BRUSELU!

Štve Tě, když jsou lidé slepí k násilí páchanému na ženách? Chceš udělat něco pro to, aby se to změnilo? Dokážeš být kreativní a oslovit lidi? Navrhni koncept videa, který bude upozorňovat na problém násilí na ženách a pošli ho do soutěže! Podpoř dobrou věc a vyhraj zájezd do Bruselu!

více informací >>

SVĚTOVÁ BANKA NABÍZÍ PLACENÉ STÁŽE!

Zajímá Tě rozvojová pomoc a udržitelnost životního prostředí? Chceš si vyzkoušet práci v mezinárodní instituci? Světová banka nabízí studentům placené stáže ve Washingtonu - přihlášku můžeš podat právě teď!

více informací >>

Stáž v České rozvojové agentuře

Stáž u ČRA

Zajímáš se aktivně o problematiku rozvoje a humanitární pomoci? Česká rozvojová agentura právě vyhlásila výběrové řízení na pozici stážisty pro agendu zabývající se koordinací zahraniční rozvojové spolupráce poskytované Českou republikou.

více informací >>

Otevřená věda nabízí stáže pro středoškoláky

I na střední škole je možné získat stáž. Jednou z možností je program Otevřená věda konaný pod záštitou Akademie věd ČR.

více informací >>