Navigace:
>>
>>
VYMYSLI VIDEO PROTI NÁSILÍ NA ŽENÁCH A VYHRAJ ZÁJEZD DO BRUSELU!

VYMYSLI VIDEO PROTI NÁSILÍ NA ŽENÁCH A VYHRAJ ZÁJEZD DO BRUSELU!

Štve Tě, když jsou lidé slepí k násilí páchanému na ženách? Chceš udělat něco pro to, aby se to změnilo? Dokážeš být kreativní a oslovit lidi? Navrhni koncept videa, který bude upozorňovat na problém násilí na ženách a pošli ho do soutěže! Podpoř dobrou věc a vyhraj zájezd do Bruselu!

Evropská komise spolu s Evropským institutem pro výuku komerční ch komunikací (EDCOM) vyzývá studenty a mladé absolventy, aby se zapojili do kampaně NON.NO.NEIN. Say No! Stop Violence against Women, která bojuje proti násilí páchanému na ženách.

Jak se zapojit?

Navrhni koncept krátkého videa, které bude využito na sociálních sítích.

Video by mělo přitáhnout pozornost k tématu násilí na ženách a zvýšit povědomí společnosti o tomto problému, který se vyskytuje ve všech zemích a společenských vrstvách EU.

Lidé, kteří se s násilím na ženách setkají, o něm často mlčí – video by je mělo povzbudit, aby proti němu vystoupili.

Příspěvek musí být v angličtině, hodnocen je ale především nápad, ne dokonalý jazyk.

Koncept a skript k videu by měl mít maximálně 15 stran ve Wordu nebo Powerpointu.

Kromě toho sepiš na nejvýše 3 stranách svou strategii, ve které ukážeš své porozumění tématu násilí na ženách a schopnost komunikace s veřejností.

Přesná kritéria najdeš zde.

Co můžeš vyhrát?

Autor/ka nejlepšího konceptu získá zájezd do Bruselu až pro 4 osoby. Bude mít možnost se setkat s týmem Evropské komise, který se zabývá tématem gendrové rovnosti, navštívit evropské instituce a užít si místní kulturní scénu (detailní program bude upřesněn).

Dokdy můžeš soutěžit?

Svůj příspěvek pošli nejpozději do 10. února 2018 12:00 na adresu just-socialmedia@ec.europa.eu.

Vyhlášení vítězů proběhne 8. března 2018.

Detailní informace najdeš zde.

<< Zpět na seznam aktualit

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

Další kola přijímacího řízení na vysoké školy

Některé vysoké školy ještě stále přijímají uchazeče. Využívají volnou kapacitu oborů, které se dosud zcela nenaplnily. Například teologické, filozofické a také technické.

více informací >>

DROGY A ALKOHOL NA FESTIVALECH? Pozor na jejich kombinaci!

Období léta a s ním s probíhající festivaly jsou spojeny se hudbou, tancem a neopakovatelnou atmosférou. K pocitům uvolnění a svobody, které účastníci na těchto akcí prožívají, bývá často nápomocen alkohol, stále častěji i drogy. Mezi nejčastěji užívané drogy patří marihuana, pervitin a extáze.

více informací >>

Výzkum: Zaměstnávání osob ve výkonu a po výkonu trestu

Seznamte se s monografií “Zaměstnávání osob ve výkonu a po výkonu trestu odnětí svobody a přístup zaměstnavatelů k těmto osobám“, kterou vydal Výzkumný ústav práce a sociálních věcí.

více informací >>

Girls in STEM - školení pro budoucí kodérky

Jste nadšené do nových technologií a máte chuť se naučit něco nového? Na letním kurzu se naučíte kódovat a na konci kurzu už si stvoříte třeba vlastní webovku!

 

více informací >>