Navigace:
>>
>>
VYMYSLI VIDEO PROTI NÁSILÍ NA ŽENÁCH A VYHRAJ ZÁJEZD DO BRUSELU!

VYMYSLI VIDEO PROTI NÁSILÍ NA ŽENÁCH A VYHRAJ ZÁJEZD DO BRUSELU!

Štve Tě, když jsou lidé slepí k násilí páchanému na ženách? Chceš udělat něco pro to, aby se to změnilo? Dokážeš být kreativní a oslovit lidi? Navrhni koncept videa, který bude upozorňovat na problém násilí na ženách a pošli ho do soutěže! Podpoř dobrou věc a vyhraj zájezd do Bruselu!

Evropská komise spolu s Evropským institutem pro výuku komerční ch komunikací (EDCOM) vyzývá studenty a mladé absolventy, aby se zapojili do kampaně NON.NO.NEIN. Say No! Stop Violence against Women, která bojuje proti násilí páchanému na ženách.

Jak se zapojit?

Navrhni koncept krátkého videa, které bude využito na sociálních sítích.

Video by mělo přitáhnout pozornost k tématu násilí na ženách a zvýšit povědomí společnosti o tomto problému, který se vyskytuje ve všech zemích a společenských vrstvách EU.

Lidé, kteří se s násilím na ženách setkají, o něm často mlčí – video by je mělo povzbudit, aby proti němu vystoupili.

Příspěvek musí být v angličtině, hodnocen je ale především nápad, ne dokonalý jazyk.

Koncept a skript k videu by měl mít maximálně 15 stran ve Wordu nebo Powerpointu.

Kromě toho sepiš na nejvýše 3 stranách svou strategii, ve které ukážeš své porozumění tématu násilí na ženách a schopnost komunikace s veřejností.

Přesná kritéria najdeš zde.

Co můžeš vyhrát?

Autor/ka nejlepšího konceptu získá zájezd do Bruselu až pro 4 osoby. Bude mít možnost se setkat s týmem Evropské komise, který se zabývá tématem gendrové rovnosti, navštívit evropské instituce a užít si místní kulturní scénu (detailní program bude upřesněn).

Dokdy můžeš soutěžit?

Svůj příspěvek pošli nejpozději do 10. února 2018 12:00 na adresu just-socialmedia@ec.europa.eu.

Vyhlášení vítězů proběhne 8. března 2018.

Detailní informace najdeš zde.

<< Zpět na seznam aktualit

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

Registrace do soutěže Středoškolák roku 2018 je spuštěna

StředoÅ¡kolák rokuPrávě začíná registrace do prestižní soutěže pro středoškoláky a středoškolačky. Porota vybere 65 nejlepších mladých lidí, kteří mimo školu pracují na odborných projektech, účastní se souteží, dělají online kurzy či dobrovolničí.

více informací >>

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE #MYSOCIALRIGHTS O NEJLEPŠÍ FOTKY S TÉMATEM SOCIÁLNÍ PRÁV V EVROPĚ!

Co pro Tebe znamenají pojmy jako rovné příležitosti, férové pracovní podmínky nebo třeba inkluze? Ukaž to fotkou! Vyfoť až tři snímky s tématikou sociálních práv v Evropě a pošli je do soutěže #MySocialRights Photo Competition! Vyhraj účast na akci European Youth Event ve Štrasburku a jízdenky na vlak po celé Evropě!

více informací >>

VYHRAJ GRANT PRO TALENTOVANÉ MLADÉ FOTOGRAFY!

Baví Tě focení a chceš se mu věnovat profesionálně? Potřebuješ nastartovat svou fotografickou kariéru? Je Ti víc než 18 let? Pošli svoje fotky do soutěže o PhotogrVphy Grant pro začínající mladé fotografy a vyhraj 1000 dolarů!

více informací >>

NAPIŠ ESEJ O MEZINÁRODNÍM OBCHODU A VYHRAJ 5000 ŠVÝCARSKÝCH FRANKŮ!

Zajímáš se o mezinárodní obchod a roli Světové obchodní organizace? Studuješ PhD v ekonomickém oboru nebo jsi ho nedávno získal/a? Napiš esej na téma mezinárodní obchodní spolupráce nebo obchodní politiky a vyhraj 5000 švýcarských franků!

více informací >>