Navigace:
>>
>>
Studujte na nejlepších univerzitách světa díky stipendiu manželů Krskových

Studujte na nejlepších univerzitách světa díky stipendiu manželů Krskových

 

Ilustrační fotoNadační fond, jehož zakladateli jsou Martina Krsková a Tomáš Krsek, poskytuje českým studentům stipendia na magisterské studium na nejlepších světových univerzitách. Podporuje studenty technických oborů, přírodních věd, ekonomie, historie a politologie.

Stipendia dávají možnost vysokoškolského studia i těm méně majetným. Všem studentům se nabízí v současnosti skvělá šance využít nabídku soukromého nadačního fondu manželů Krskových, kde si mohou případní zájemci požádat o grant. Studentská stipendia umožňuje získat uvedený nadační fond, který poskytne za určitých splněných podmínek finanční prostředky pro studium na prestižních světových univerzitách. Nadační fond Martiny a Tomáše Krskových byl založen z důvodu podpory studia našich studentů v zahraničí. Tímto způsobem se přibližují možnosti všem vynikajícím studentům studovat technické obory, politologii, ekonomii, přírodní vědy, ale i historii na světově proslulých universitách.

V současné době si můžete o stipendium zažádat zde.

Více informací o NF Martiny a Tomáše Krskových najdete zde.

 

<< Zpět na seznam aktualit

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

Šumperkem doslova proběhl první ročník ŠumpeRUNu

Vůbec první ročník běžeckého závodu pro širokou amatérskou veřejnost je za námi. Tři stovky dospělých a téměř dvě stovky dětí běžely první červnovou neděli historickým centrem města. Absolutním vítězem na 10 km dlouhé trati se stal Marek Minář.

FOTO: sumperk.cz - zdroj MAWA foto

více informací >>

Šumperk – město budoucnosti

Pouliční lampy, které nastavují intenzitu světla dle potřeby, nádoby na odpad, jež hlásí, kdy jsou přeplněné, chytré lavičky, na nichž si můžete dobít mobil a vyřídit e-maily. I takto může vypadat město budoucnosti. Šumperk nezůstává pozadu, konceptem chytrých měst, tzv. Smart City, se zabývala na svém prvním jednání pracovní skupina Smart Šumperk City, jejímž iniciátorem se stal šumperský místostarosta Jakub Jirgl.

 

více informací >>

800 350 000: Národní linka pro odvykání kouření NOVĚ i pro závislé na alkoholu a hazardním hraní

Linka pro odvykání kouření provozovaná Českou koalicí proti tabáku, z. s. bude od 3. října 2018 pilotně poskytovat informace také lidem závislým na alkoholu, hazardním hraní a jejich blízkým. Rozšiřuje se tak o Národní linku pro odvykání alkoholu a Národní linku pro odvykání hraní. Výhledově je v plánu rozšíření o další závislosti.

více informací >>

Phubbing: Když se chceme cítit důležití

Vadí vám, že když jste se svými přáteli, dívají se na svůj telefon? Pro tento stav platí termín Phubbing - phone a snubbing = telefon a přehlížení. Člověk, který kontroluje mobil, zatímco je ve společnosti druhých, které přehlíží a upřednostňuje před nimi svůj telefon.

 

více informací >>