Navigace:
>>
>>
Stáž v České rozvojové agentuře

Stáž v České rozvojové agentuře

Česká rozvojová agentura (ČRA) identifikuje témata zahraniční rozvojové spolupráce v partnerských zemích a formuluje konkrétní projekty. Agentura mimo jiné vypisuje a vede výběrová řízení na dodavatele zboží, služeb a prací v rámci projektů zahraniční rozvojové spolupráce a následně také řídí a průběžně kontroluje realizaci těchto projektů. Agentura spolu s Ministerstvem zahraničních věcí informuje veřejnost o výsledcích zahraniční rozvojové spolupráce České republiky a zároveň podporuje české subjekty, které usilují o zapojení do projektů ostatních dárců a mezinárodních organizací. Agentura mimo jiné podporuje rovněž neziskové organizace a další subjekty.

Mezi hlavní činnosti České rozvojové agentury patří příprava, monitoring, vysílání expertů a financování dvoustranných projektů rozvojové spolupráce mezi Českou republikou a partnerskými zeměmi.

http://www.czechaid.cz/wp-content/uploads/2017/03/logo-Jakub.jpg

Ilustrační foto. Autor: czechaid. Zdroj: czechaid.cz

Náplň stáže

 • vyhledávání a zpracovávání podkladů a informací týkajících se rozvojové problematiky
 • zpracovávání žádostí v rámci dotačních řízení (bilaterální, tuzemské, trilaterální dotace, soukromý sektor)
 • výpomoc s agendou formulačního, identifikačního oddělení a oddělení vztahů s partnery
 • překlady z/do anglického jazyka
 • administrativní činnosti (práce na PC – editace webových stránek, databáze projektů)
 • organizační výpomoc na akcích ČRA (školení, semináře)

Požadavky

 • ukončené SŠ vzdělání (v ideálním případě student/ka magisterského studia VŠ)
 • docházet do ČRA po dobu 6 měsíců (min. 20 hodin týdně)
 • orientaci v rozvojové problematice
 • výbornou znalost českého i anglického jazyka, další jazyky výhodou
 • pokročilá znalost práce s PC

Termín přihlášky

Pro stáž je nutné zaslat životopis v českém jazyce a motivační dopis v anglickém jazyce nejpozději do 3. 12. 2017emailem na adresu necasova@czechaid.cz a kopii na email jurnost@czechaid.cz.

Pohovory s vybranými zájemci proběhnou v termínu od 8. 12.–14. 12. 2017. Stáž v ČRA není placená. Předpokládaný termín nástupu na stáž je 2. 1. 2018.

<< Zpět na seznam aktualit

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

Registrace do soutěže Středoškolák roku 2018 je spuštěna

StředoÅ¡kolák rokuPrávě začíná registrace do prestižní soutěže pro středoškoláky a středoškolačky. Porota vybere 65 nejlepších mladých lidí, kteří mimo školu pracují na odborných projektech, účastní se souteží, dělají online kurzy či dobrovolničí.

více informací >>

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE #MYSOCIALRIGHTS O NEJLEPŠÍ FOTKY S TÉMATEM SOCIÁLNÍ PRÁV V EVROPĚ!

Co pro Tebe znamenají pojmy jako rovné příležitosti, férové pracovní podmínky nebo třeba inkluze? Ukaž to fotkou! Vyfoť až tři snímky s tématikou sociálních práv v Evropě a pošli je do soutěže #MySocialRights Photo Competition! Vyhraj účast na akci European Youth Event ve Štrasburku a jízdenky na vlak po celé Evropě!

více informací >>

VYHRAJ GRANT PRO TALENTOVANÉ MLADÉ FOTOGRAFY!

Baví Tě focení a chceš se mu věnovat profesionálně? Potřebuješ nastartovat svou fotografickou kariéru? Je Ti víc než 18 let? Pošli svoje fotky do soutěže o PhotogrVphy Grant pro začínající mladé fotografy a vyhraj 1000 dolarů!

více informací >>

NAPIŠ ESEJ O MEZINÁRODNÍM OBCHODU A VYHRAJ 5000 ŠVÝCARSKÝCH FRANKŮ!

Zajímáš se o mezinárodní obchod a roli Světové obchodní organizace? Studuješ PhD v ekonomickém oboru nebo jsi ho nedávno získal/a? Napiš esej na téma mezinárodní obchodní spolupráce nebo obchodní politiky a vyhraj 5000 švýcarských franků!

více informací >>