Navigace:
>>
>>
Aktuality

Aktuality

Nové jízdní řády autobusů v Olomouckém kraji / 18.12.2017

Výsledek obrázku pro idsok logo

K 1. lednu 2018 dojde ke změnám v autobusové dopravě objednávané Olomouckým krajem. Tu budou nově zajišťovat dopravci, kteří vzešli z výběrových řízení. Zároveň začnou platit nové jízdní řády. 

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, prosinec 2017
Zdroj: http://www.kidsok.cz/jizdni-rady-br-od-1-1-2018/precislovani-a-zmena-trasovani-linek/

Nový jízdní řád 2018 / 15.11.2017

Nový jízdní řád

Vnitrostátní dálkové linky v jízdním řádu 2018: Na západ Čech rychleji a ve větším pohodlí, rychleji se bude cestovat také na jižní Moravě.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, listopad 2017
Zdroj: https://www.cd.cz/info/aktuality/-29629/

Češi preferují cestování po vlastní ose / 27.07.2017

Výsledek obrázku pro cestovatel stopař

Po Evropě si Češi rádi plánují dovolené po svém. Až 65 procent českých cestovatelů preferuje vlastní plánování dovolené. Ve vybrané destinaci mají rádi zajištěno především ubytování. Dopravu na místo a další služby si většinou zařizují sami, nezávisle na prodejci ubytování.

 

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, červenec 2017
Zdroj: http://cestovani.lidovky.cz/cesi-preferuji-cestovani-po-vlastni-ose-f0s-/aktuality.aspx?c=A170712_160950_aktuality_ape

Zábřeh mění počet linek MHD / 27.07.2017

Po několika letech příprav přichází město Zábřeh s novou koncepcí městské hromadné dopravy. Nový jízdní řád vejde v účinnost od 1. srpna 2017

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, červenec 2017
Zdroj: http://zpravodajstvi.sumpersko.net/Zabreh-meni-pocet-linek-MHD-10766/clanek/Publicistika

Zakázaný ráj. V národních parcích se zpřístupní uzavřená místa / 26.06.2017

Rýchorský prales v KrkonošíchVýsledek obrázku pro krnap

Nový zákon o národních parcích zpřístupní turistům některá atraktivní místa. Jedním z nich je i Rýchorský prales v Krkonošském parku, v českém Švýcarsku mohou výletníci zavítat na Vosí vyhlídku a na Moravě se veřejnosti přiblíží unikátní vřesoviště. Šumavský park uvažuje o zpřístupnění Modrého sloupu.

 

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, červen 2017
Zdroj: http://cestovani.idnes.cz/zakazany-raj-v-narodnich-parcich-se-zpristupni-uzavrena-mista-pb9-/po-cesku.aspx?c=A170620_2333788_po-cesku_hig

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

VYMYSLI VIDEO PROTI NÁSILÍ NA ŽENÁCH A VYHRAJ ZÁJEZD DO BRUSELU!

Štve Tě, když jsou lidé slepí k násilí páchanému na ženách? Chceš udělat něco pro to, aby se to změnilo? Dokážeš být kreativní a oslovit lidi? Navrhni koncept videa, který bude upozorňovat na problém násilí na ženách a pošli ho do soutěže! Podpoř dobrou věc a vyhraj zájezd do Bruselu!

více informací >>

SVĚTOVÁ BANKA NABÍZÍ PLACENÉ STÁŽE!

Zajímá Tě rozvojová pomoc a udržitelnost životního prostředí? Chceš si vyzkoušet práci v mezinárodní instituci? Světová banka nabízí studentům placené stáže ve Washingtonu - přihlášku můžeš podat právě teď!

více informací >>

Stáž v České rozvojové agentuře

Stáž u ČRA

Zajímáš se aktivně o problematiku rozvoje a humanitární pomoci? Česká rozvojová agentura právě vyhlásila výběrové řízení na pozici stážisty pro agendu zabývající se koordinací zahraniční rozvojové spolupráce poskytované Českou republikou.

více informací >>

Otevřená věda nabízí stáže pro středoškoláky

I na střední škole je možné získat stáž. Jednou z možností je program Otevřená věda konaný pod záštitou Akademie věd ČR.

více informací >>