Navigace:
>>
>>
Aktuality

Aktuality

Global Ambassador Program / 11.10.2018

V programu Global Ambassador si vybrousíte své argumentační a komunikační dovednosti nejen v prostředí sociálních médií.

 

Více informací >>Vložil/a: Markéta Kovářová
Zdroj: http://www.nicm.cz/

Evropská kontaktní skupina hledá stážisty! / 10.09.2018

Ilustrační fotoHledáte praxi, která bude mít opravdu smysl? Zajímala by vás příprava rozpočtů a finančních výstupů z projektů? Chcete se podílet na procesu náboru nových tváří? Nebo byste raději poznali kouzlo projektového řízení? Přihlaste se na stáž do Evropské kontaktní skupiny!

 

 

 

 

Více informací >>Vložil/a: Markéta Kovářová
Zdroj: http://www.icm.cz

Vyhraj únor! / 10.09.2018

Československé křižovatkyVyhraj únor! je vzdělávacím projektem, který se soustředí na období takzvané třetí československé republiky (1945-1948). Účastníci dvoudenní listopadové simulace si mohou vyzkoušet jednat z pozice členů vedení šesti stran Národní fronty Čechů a Slováků.

Více informací >>Vložil/a: Markéta Kovářová
Zdroj: http://www.icm.cz

Studentské stáže u poslanců / 04.09.2018

Poslanecká sněmovnaPoslanecká sněmovna Parlamentu České republiky organizuje pro studentky a studenty vysokých škol stáže zaměřené na spolupráci s jednotlivými poslankyněmi a poslanci. Cílem programu je poskytnout studentům možnost skloubit teoretické vědomosti získané studiem s praktickými zkušenostmi na základě přímé spolupráce se členy Poslanecké sněmovny.

Více informací >>Vložil/a: Markéta Kovářová
Zdroj: http://www.icm.cz

Dobrovolníkem pro onkologicky nemocné v Praze nebo Olomouci / 27.08.2018

amelieSpolečnost Amelie, z.s., hledá dobrovolníky, kteří by pomáhali onkologicky nemocným pacientům jak v nemocnicích nebo v centrech Amelie.

 

Více informací >>Vložil/a: Markéta Kovářová
Zdroj: http://www.icm.cz

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

800 350 000: Národní linka pro odvykání kouření NOVĚ i pro závislé na alkoholu a hazardním hraní

Linka pro odvykání kouření provozovaná Českou koalicí proti tabáku, z. s. bude od 3. října 2018 pilotně poskytovat informace také lidem závislým na alkoholu, hazardním hraní a jejich blízkým. Rozšiřuje se tak o Národní linku pro odvykání alkoholu a Národní linku pro odvykání hraní. Výhledově je v plánu rozšíření o další závislosti.

více informací >>

Phubbing: Když se chceme cítit důležití

Vadí vám, že když jste se svými přáteli, dívají se na svůj telefon? Pro tento stav platí termín Phubbing - phone a snubbing = telefon a přehlížení. Člověk, který kontroluje mobil, zatímco je ve společnosti druhých, které přehlíží a upřednostňuje před nimi svůj telefon.

více informací >>

Studujte na nejlepších univerzitách světa díky stipendiu manželů Krskových

         Ilustrační fotoNadační fond, jehož zakladateli jsou Martina Krsková a Tomáš Krsek, poskytuje českým studentům stipendia na magisterské studium na nejlepších světových univerzitách. Podporuje studenty technických oborů, přírodních věd, ekonomie, historie a politologie.

více informací >>

Slevové karty ISIC, ITIC a ISIC SCHOLAR vystavíme na počkání!

Ať už jste doma nebo v zahraničí využijte možností, které vám nabízí ISIC karta!

V NICM vystavujeme na počkání jednorázové průkazy s fixní platností na jeden školní rok.

ISIC:

K vystavení budete potřebovat potvrzení o studiu, svoji pasovou fotografii, občanský průkaz a poplatek 350 Kč.

ISIC SCHOLAR:

K vystavení budete potřebovat vyplněnou žádost, pasovou fotografii, občanský průkaz zákonného zástupce a poplatek 350 Kč. Potvrzení o studiu ze školy není potřeba.

 

více informací >>