Navigace:
>>
>>
Aktuality

Aktuality

INEX-SDA hledá stážist(k)y na podzim 2019 / 10.09.2019

 

 

Zajímá vás, co obnáší vysílání dobrovolníků do zahraničí? Baví vás vzdělávání a on-line marketing? Hurá! Máme pro vás dvě čerstvé nabídky stáží!

Více informací >>Vložil/a: Petra Chamlarová
Zdroj: http://www.nicm.cz

Greenpeace hledá stážist(k)u na správu instagramového účtu! / 10.09.2019

Chcete odstartovat svou kariéru v marketingu? Teď máte skvělou příležitost! Přihlaste se na stáž do Greenpeace a naučte se nové věci od skutečných profíků!

Více informací >>Vložil/a: Petra Chamlarová
Zdroj: http://www.nicm.cz

Stáž na festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava 2019 / 13.06.2019

Největší festival dokumentárního filmu ve střední a východní Evropě Ji.hlava hledá stážist(k)y!

Ji.hlava

Více informací >>Vložil/a: Petra Chamlarová
Zdroj: http://www.nicm.cz

České fórum pro rozvojovou spolupráci hledá stážist(k)u! / 09.04.2019

Studujete na VŠ a zabýváte se problematikou rozvojové spolupráce, humanitární pomoci nebo globálního rozvojového vzdělávání? Pak by vás určitě bude zajímat, že České fórum pro rozvojovou spolupráci (FoRS) hledá kreativní(ho) stážist(k)u!

Více informací >>Vložil/a: Chamlarová Petra
Zdroj: http://www.nicm.cz

Stáž v Nadaci Forum 2000 / 09.04.2019

Nadace Forum 2000 vyhlašuje stáž pro absolventy a studenty se zájmem o demokracii, lidská práva, občanskou společnost, mezinárodní vztahy apod.

Více informací >>Vložil/a: Chamlarová Petra
Zdroj: http://www.nicm.cz

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

Šumperkem doslova proběhl první ročník ŠumpeRUNu

Vůbec první ročník běžeckého závodu pro širokou amatérskou veřejnost je za námi. Tři stovky dospělých a téměř dvě stovky dětí běžely první červnovou neděli historickým centrem města. Absolutním vítězem na 10 km dlouhé trati se stal Marek Minář.

FOTO: sumperk.cz - zdroj MAWA foto

více informací >>

Šumperk – město budoucnosti

Pouliční lampy, které nastavují intenzitu světla dle potřeby, nádoby na odpad, jež hlásí, kdy jsou přeplněné, chytré lavičky, na nichž si můžete dobít mobil a vyřídit e-maily. I takto může vypadat město budoucnosti. Šumperk nezůstává pozadu, konceptem chytrých měst, tzv. Smart City, se zabývala na svém prvním jednání pracovní skupina Smart Šumperk City, jejímž iniciátorem se stal šumperský místostarosta Jakub Jirgl.

 

více informací >>

800 350 000: Národní linka pro odvykání kouření NOVĚ i pro závislé na alkoholu a hazardním hraní

Linka pro odvykání kouření provozovaná Českou koalicí proti tabáku, z. s. bude od 3. října 2018 pilotně poskytovat informace také lidem závislým na alkoholu, hazardním hraní a jejich blízkým. Rozšiřuje se tak o Národní linku pro odvykání alkoholu a Národní linku pro odvykání hraní. Výhledově je v plánu rozšíření o další závislosti.

více informací >>

Phubbing: Když se chceme cítit důležití

Vadí vám, že když jste se svými přáteli, dívají se na svůj telefon? Pro tento stav platí termín Phubbing - phone a snubbing = telefon a přehlížení. Člověk, který kontroluje mobil, zatímco je ve společnosti druhých, které přehlíží a upřednostňuje před nimi svůj telefon.

 

více informací >>