Navigace:
>>
>>
Aktuality

Aktuality

Nástrahy E-cigaret / 02.02.2018

Výsledek obrázku pro elektronická cigareta

Elektronické cigarety obsahují tekutý nikotin a mohou udělat z dospívajících kuřáky klasických tabákových cigaret. Vypovídají o tom výsledky různým způsobem výsledky četných studií. Tomuto závažnému tématu se věnovala na svých webových stránkách americká spotřebitelská organizace Consumer Reports.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, únor 2018
Zdroj: http://www.nicm.cz/e-cigarety-z-dospivajicich-delaji-kuraky-tabaku

Osvěžte a nastartujte své tělo jarním půstem! / 07.03.2017

Co si vlastně představit pod slovem půst? V tomto případě jej můžeme vystihnout také slovem "regenerace." Půst dokáže odlehčit trávicí systém, dodat nám ztracenou energii, zvýšit vitalitu, ale i tzv. "vyčistit hlavu." Někteří z těch, kdo se už dlouhodobě přátelí se zdravou životosprávou, ji možná kdysi úspěšně nastartovali právě takovým půstem.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, březen 2017
Zdroj: https://pust.zdrave.cz/osvezte-a-nastartujte-sve-telo-jarnim-pustem/

Olomouc Evropským městem sportu pro rok 2017 / 16.11.2016

Zhruba dva miliony korun půjdou na sportovní akce, které Olomouc příští rok uspořádá v návaznosti na aktuální zisk ocenění Evropské město sportu pro rok 2017. Z České republiky je přitom teprve čtvrtým městem v kategorii cities, které tento titul získalo.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková,listopad 2016
Zdroj: http://olomouc.idnes.cz/olomouc-evropske-mesto-sportu-2017-dqh-/olomouc-zpravy.aspx?c=A161110_2285211_olomouc-zpravy_stk

Praha se dočká veřejné šatní skříně! Bude odhalena dnes na vernisáži odpadkové módy! / 31.03.2016

Výstava šatů a šperků vyrobených z odpadu, slavnostní otevření veřejné šatní skříně, ve  které si Pražané budou moci bezplatně vyměňovat oblečení, módní přehlídka second­hand  módy i performance umělkyně Bio­Mashy ­ to vše čeká Viniční dům v Chuchelské 1 na  Praze 12 dnes 30. března od 19,00.

Více informací >>Vložil/a: Martina Janků, březen 2016
Zdroj: http://www.protisedi.cz/article/praha-se-docka-verejne-satni-skrine-bude-odhalena-dnes-na-vernisazi-odpadkove-mody

V Plzni je veřejná lednice. Proti plýtvání a pro pomoc potřebným. Další najdete v Budějovicích. / 22.01.2016

Veřejná lednice je idea, která funguje například v Berlíně na mnoha místech. U nás je tahle bohulibá věc zatím v plenkách, ale už svítá na lepší časy.

Více informací >>Vložil/a: Martina Janků, leden 2016
Zdroj: http://www.protisedi.cz/article/v-plzni-je-verejna-lednice-proti-plytvani-pro-pomoc-potrebnym-dalsi-najdete-v-budejovicich

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

VYMYSLI VIDEO PROTI NÁSILÍ NA ŽENÁCH A VYHRAJ ZÁJEZD DO BRUSELU!

Štve Tě, když jsou lidé slepí k násilí páchanému na ženách? Chceš udělat něco pro to, aby se to změnilo? Dokážeš být kreativní a oslovit lidi? Navrhni koncept videa, který bude upozorňovat na problém násilí na ženách a pošli ho do soutěže! Podpoř dobrou věc a vyhraj zájezd do Bruselu!

více informací >>

SVĚTOVÁ BANKA NABÍZÍ PLACENÉ STÁŽE!

Zajímá Tě rozvojová pomoc a udržitelnost životního prostředí? Chceš si vyzkoušet práci v mezinárodní instituci? Světová banka nabízí studentům placené stáže ve Washingtonu - přihlášku můžeš podat právě teď!

více informací >>

Stáž v České rozvojové agentuře

Stáž u ČRA

Zajímáš se aktivně o problematiku rozvoje a humanitární pomoci? Česká rozvojová agentura právě vyhlásila výběrové řízení na pozici stážisty pro agendu zabývající se koordinací zahraniční rozvojové spolupráce poskytované Českou republikou.

více informací >>

Otevřená věda nabízí stáže pro středoškoláky

I na střední škole je možné získat stáž. Jednou z možností je program Otevřená věda konaný pod záštitou Akademie věd ČR.

více informací >>