Navigace:
>>
>>
Aktivity mládeže

Aktivity mládeže

Zúčastněte se studentské soutěže Spotřeba pro život 2018 / 15.03.2018

Organizace dTest vyhlašuje 10. ročník studentské soutěže Spotřeba pro život. Tématem roku 2018 jsou "spotřebitelé a služby mobilních operátorů". Studenti mají za úkol vytvořit vzorové číslo spotřebitelského časopisu pro mládež a zaslat jej na adresu dTestu nejpozději do 15. května 2018.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, březen 2018
Zdroj: http://www.nicm.cz/zucastnete-se-studentske-souteze-spotreba-pro-zivot-2018

S hustopečskými tanečníky v programu Erasmus+ napříč Evropou / 04.02.2016

Taneční skupina LS Hustopeče plně využívá grantů z projektů EU Erasmus+. V roce 2014 všichni tančili nejprve v Londýně ve věhlasném tanečním Studiu 68 a na podzim 2015 potom i ve Sterling Dance Studiu v Barceloně se čtyřmi dalšími tanečními studii z Osla, Bruselu, Londýna i Barcelony.

Více informací >>Vložil/a: Martina Janků, únor 2016
Zdroj: http://www.novinky.cz/vase-zpravy/jihomoravsky-kraj/breclav/5128-35665-s-hustopecskymi-tanecniky-v-programu-erasmus-napric-evropou.html

Mládež v akci / 15.10.2015

Informujte se o možnostech pobytů

Končíte školu a nevíte co dál? Nebo prostě chcete zkusit pobyt v zemích EU?

Obraťte se na webové stránky Mládež v akci . Hledejte v jednotlivých programech, každý je jinak zaměřený, šanci mají i ti, kteří vládnou jen velmi málo cizím jazykem. Jednou z možností, jak si jazyk zdokonalit je účast v Evropské dobrovolné službě.

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, říjen 2015

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

Možnosti stáží v Centru pro lidská práva a demokracii

  

Centrum pro lidská práva a demokracii nabízí stáže studentům či mladým pracujícím, kteří se zajímají o dění ve světě a lidskoprávní problematiku.

 

Předmětem stáží je pravidelné psaní krátkých článků do Bulletinu Centra a podílení se na dalších aktivitách, jako je organizace konferencí a dalších akcí, tvorba výročních zpráv nebo lidskoprávního blogu.

Stáže se týkají následujících tematických oblastí:

  • Mezinárodní trestní spravedlnost
  • Evropský systém ochrany lidských práv
  • Mezinárodní politika, byznys a lidská práva
  • Česká republika a lidská práva

více informací >>

Tréninkový kurz v Maďarsku: One Step Ahead

 Tento projekt se věnuje otázce podnikavosti a podnikání mladých lidí. Cílem je zlepšit sociální a komunikační schopnosti pracovníků s mládeží a povzbuzení k využívání improvizačního divadla jako inovativní metody pro zvýšení podnikavosti mládeže.

 

více informací >>

Setkání pamětníků a historiků

 Přijďte si připomenout události, které se staly před padesáti lety, společně s pamětníky a historiky, kteří se událostmi roku 1968 zabývají. Pokud máte nějaké dokumenty, noviny a další vzpomínky na tuto dobu, přineste je na tento večer s sebou.

více informací >>

Projekt v Řecku: Step Up

 Chcete se naučit efektivní a nenásilné komunikaci pro každodenní situace? Zapojit se do vytváření otevřené a tolerantní Evropy? Přijďte překonat své strachy a stereotypy a pomozte postavit mosty napříč různými kulturami!

více informací >>