Navigace:
>>
>>
Aktivity mládeže

Aktivity mládeže

S hustopečskými tanečníky v programu Erasmus+ napříč Evropou / 04.02.2016

Taneční skupina LS Hustopeče plně využívá grantů z projektů EU Erasmus+. V roce 2014 všichni tančili nejprve v Londýně ve věhlasném tanečním Studiu 68 a na podzim 2015 potom i ve Sterling Dance Studiu v Barceloně se čtyřmi dalšími tanečními studii z Osla, Bruselu, Londýna i Barcelony.

Více informací >>Vložil/a: Martina Janků, únor 2016
Zdroj: http://www.novinky.cz/vase-zpravy/jihomoravsky-kraj/breclav/5128-35665-s-hustopecskymi-tanecniky-v-programu-erasmus-napric-evropou.html

Mládež v akci / 15.10.2015

Informujte se o možnostech pobytů

Končíte školu a nevíte co dál? Nebo prostě chcete zkusit pobyt v zemích EU?

Obraťte se na webové stránky Mládež v akci . Hledejte v jednotlivých programech, každý je jinak zaměřený, šanci mají i ti, kteří vládnou jen velmi málo cizím jazykem. Jednou z možností, jak si jazyk zdokonalit je účast v Evropské dobrovolné službě.

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, říjen 2015

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

VYMYSLI VIDEO PROTI NÁSILÍ NA ŽENÁCH A VYHRAJ ZÁJEZD DO BRUSELU!

Štve Tě, když jsou lidé slepí k násilí páchanému na ženách? Chceš udělat něco pro to, aby se to změnilo? Dokážeš být kreativní a oslovit lidi? Navrhni koncept videa, který bude upozorňovat na problém násilí na ženách a pošli ho do soutěže! Podpoř dobrou věc a vyhraj zájezd do Bruselu!

více informací >>

SVĚTOVÁ BANKA NABÍZÍ PLACENÉ STÁŽE!

Zajímá Tě rozvojová pomoc a udržitelnost životního prostředí? Chceš si vyzkoušet práci v mezinárodní instituci? Světová banka nabízí studentům placené stáže ve Washingtonu - přihlášku můžeš podat právě teď!

více informací >>

Stáž v České rozvojové agentuře

Stáž u ČRA

Zajímáš se aktivně o problematiku rozvoje a humanitární pomoci? Česká rozvojová agentura právě vyhlásila výběrové řízení na pozici stážisty pro agendu zabývající se koordinací zahraniční rozvojové spolupráce poskytované Českou republikou.

více informací >>

Otevřená věda nabízí stáže pro středoškoláky

I na střední škole je možné získat stáž. Jednou z možností je program Otevřená věda konaný pod záštitou Akademie věd ČR.

více informací >>