Navigace:
>>
>>
Aktivity mládeže

Aktivity mládeže

Zúčastněte se studentské soutěže Spotřeba pro život 2018 / 15.03.2018

Organizace dTest vyhlašuje 10. ročník studentské soutěže Spotřeba pro život. Tématem roku 2018 jsou "spotřebitelé a služby mobilních operátorů". Studenti mají za úkol vytvořit vzorové číslo spotřebitelského časopisu pro mládež a zaslat jej na adresu dTestu nejpozději do 15. května 2018.

Více informací >>Vložil/a: Petra Vepřková, březen 2018
Zdroj: http://www.nicm.cz/zucastnete-se-studentske-souteze-spotreba-pro-zivot-2018

S hustopečskými tanečníky v programu Erasmus+ napříč Evropou / 04.02.2016

Taneční skupina LS Hustopeče plně využívá grantů z projektů EU Erasmus+. V roce 2014 všichni tančili nejprve v Londýně ve věhlasném tanečním Studiu 68 a na podzim 2015 potom i ve Sterling Dance Studiu v Barceloně se čtyřmi dalšími tanečními studii z Osla, Bruselu, Londýna i Barcelony.

Více informací >>Vložil/a: Martina Janků, únor 2016
Zdroj: http://www.novinky.cz/vase-zpravy/jihomoravsky-kraj/breclav/5128-35665-s-hustopecskymi-tanecniky-v-programu-erasmus-napric-evropou.html

Mládež v akci / 15.10.2015

Informujte se o možnostech pobytů

Končíte školu a nevíte co dál? Nebo prostě chcete zkusit pobyt v zemích EU?

Obraťte se na webové stránky Mládež v akci . Hledejte v jednotlivých programech, každý je jinak zaměřený, šanci mají i ti, kteří vládnou jen velmi málo cizím jazykem. Jednou z možností, jak si jazyk zdokonalit je účast v Evropské dobrovolné službě.

Více informací >>Vložil/a: Miroslava Kouřilová, říjen 2015

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE #MYSOCIALRIGHTS O NEJLEPŠÍ FOTKY S TÉMATEM SOCIÁLNÍ PRÁV V EVROPĚ!

Co pro Tebe znamenají pojmy jako rovné příležitosti, férové pracovní podmínky nebo třeba inkluze? Ukaž to fotkou! Vyfoť až tři snímky s tématikou sociálních práv v Evropě a pošli je do soutěže #MySocialRights Photo Competition! Vyhraj účast na akci European Youth Event ve Štrasburku a jízdenky na vlak po celé Evropě!

více informací >>

VYHRAJ GRANT PRO TALENTOVANÉ MLADÉ FOTOGRAFY!

Baví Tě focení a chceš se mu věnovat profesionálně? Potřebuješ nastartovat svou fotografickou kariéru? Je Ti víc než 18 let? Pošli svoje fotky do soutěže o PhotogrVphy Grant pro začínající mladé fotografy a vyhraj 1000 dolarů!

více informací >>

NAPIŠ ESEJ O MEZINÁRODNÍM OBCHODU A VYHRAJ 5000 ŠVÝCARSKÝCH FRANKŮ!

Zajímáš se o mezinárodní obchod a roli Světové obchodní organizace? Studuješ PhD v ekonomickém oboru nebo jsi ho nedávno získal/a? Napiš esej na téma mezinárodní obchodní spolupráce nebo obchodní politiky a vyhraj 5000 švýcarských franků!

více informací >>

Ministerstvo kultury přijímá žádosti o stipendium na rok 2018

Umělci mohou nyní žádat o stipendium Ministerstva kultury na tvůrčí nebo studijní účely v oblastech: divadlo a tanec, hudba, literatura a výtvarné umění. Termín uzávěrky je 3. dubna 2018.

více informací >>