Agentury v ČR

Proč se STUDYLINE na rok na střední školu do zahraničí / 15.02.2016

Opustit své spolužáky a přátele není jednoduché, nicméně rok na střední škole v zahraničí je obrovskou devizou do dalších let – ať už z hlediska jazykového pokroku nebo rozšíření kulturních obzorů.
 
Aby ale byl rok v zahraničí opravdu přínosný a člověk si ho užil od první do poslední chvíle, měl by pobyt zařizovat přes zavedenou agenturu s dlouholetou praxí. A právě takovou je STUDYLINE, která pobyty pro středoškoláky v zahraničí zařizuje už od roku 1999.
I díky tomu tak může zajistit:
  • kompletní zázemí nejen při vyřizování všech formalit, ale i během pobytu.
  • při studiu na státních středních školách v USA takovou školu a hostitelskou rodinu, která bude maximálně v souladu s koníčky a zájmy studenta

Více informací >>Vložil/a: Martina Janků, únor 2016
Zdroj: http://www.studyline.cz/stredni-skoly-v-zahranici?utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=RTG&utm_term=

Agentury zprostředkovávající studium / 06.05.2014

V následující tabulce najdete seznam organizací, které mají ve své nabídce i roční pobyty na středních školách v zahraničí. Počítejte, že vás studium bude něco stát, ale ta zkušenost je k nezaplacení!

Více informací >>

Studujte na střední škole v zahraničí a poznejte blízké i vzdálené kultury! / 03.04.2014

Chcete zažít velmi netradiční rok? Chcete poznat jinou kulturu na vlastní kůži? Zažít neopakovatelná dobrodružství, seznámit se s lidmi z celého světa, naučit se cizí jazyky, osamostatnit se, lépe poznat sami sebe a získat větší nadhled?

Více informací >>

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

Další kola přijímacího řízení na vysoké školy

Některé vysoké školy ještě stále přijímají uchazeče. Využívají volnou kapacitu oborů, které se dosud zcela nenaplnily. Například teologické, filozofické a také technické.

více informací >>

DROGY A ALKOHOL NA FESTIVALECH? Pozor na jejich kombinaci!

Období léta a s ním s probíhající festivaly jsou spojeny se hudbou, tancem a neopakovatelnou atmosférou. K pocitům uvolnění a svobody, které účastníci na těchto akcí prožívají, bývá často nápomocen alkohol, stále častěji i drogy. Mezi nejčastěji užívané drogy patří marihuana, pervitin a extáze.

více informací >>

Výzkum: Zaměstnávání osob ve výkonu a po výkonu trestu

Seznamte se s monografií “Zaměstnávání osob ve výkonu a po výkonu trestu odnětí svobody a přístup zaměstnavatelů k těmto osobám“, kterou vydal Výzkumný ústav práce a sociálních věcí.

více informací >>

Girls in STEM - školení pro budoucí kodérky

Jste nadšené do nových technologií a máte chuť se naučit něco nového? Na letním kurzu se naučíte kódovat a na konci kurzu už si stvoříte třeba vlastní webovku!

 

více informací >>