Agentury v ČR

Proč se STUDYLINE na rok na střední školu do zahraničí / 15.02.2016

Opustit své spolužáky a přátele není jednoduché, nicméně rok na střední škole v zahraničí je obrovskou devizou do dalších let – ať už z hlediska jazykového pokroku nebo rozšíření kulturních obzorů.
 
Aby ale byl rok v zahraničí opravdu přínosný a člověk si ho užil od první do poslední chvíle, měl by pobyt zařizovat přes zavedenou agenturu s dlouholetou praxí. A právě takovou je STUDYLINE, která pobyty pro středoškoláky v zahraničí zařizuje už od roku 1999.
I díky tomu tak může zajistit:
  • kompletní zázemí nejen při vyřizování všech formalit, ale i během pobytu.
  • při studiu na státních středních školách v USA takovou školu a hostitelskou rodinu, která bude maximálně v souladu s koníčky a zájmy studenta

Více informací >>Vložil/a: Martina Janků, únor 2016
Zdroj: http://www.studyline.cz/stredni-skoly-v-zahranici?utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=RTG&utm_term=

Agentury zprostředkovávající studium / 06.05.2014

V následující tabulce najdete seznam organizací, které mají ve své nabídce i roční pobyty na středních školách v zahraničí. Počítejte, že vás studium bude něco stát, ale ta zkušenost je k nezaplacení!

Více informací >>

Studujte na střední škole v zahraničí a poznejte blízké i vzdálené kultury! / 03.04.2014

Chcete zažít velmi netradiční rok? Chcete poznat jinou kulturu na vlastní kůži? Zažít neopakovatelná dobrodružství, seznámit se s lidmi z celého světa, naučit se cizí jazyky, osamostatnit se, lépe poznat sami sebe a získat větší nadhled?

Více informací >>

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

800 350 000: Národní linka pro odvykání kouření NOVĚ i pro závislé na alkoholu a hazardním hraní

Linka pro odvykání kouření provozovaná Českou koalicí proti tabáku, z. s. bude od 3. října 2018 pilotně poskytovat informace také lidem závislým na alkoholu, hazardním hraní a jejich blízkým. Rozšiřuje se tak o Národní linku pro odvykání alkoholu a Národní linku pro odvykání hraní. Výhledově je v plánu rozšíření o další závislosti.

více informací >>

Phubbing: Když se chceme cítit důležití

Vadí vám, že když jste se svými přáteli, dívají se na svůj telefon? Pro tento stav platí termín Phubbing - phone a snubbing = telefon a přehlížení. Člověk, který kontroluje mobil, zatímco je ve společnosti druhých, které přehlíží a upřednostňuje před nimi svůj telefon.

více informací >>

Studujte na nejlepších univerzitách světa díky stipendiu manželů Krskových

         Ilustrační fotoNadační fond, jehož zakladateli jsou Martina Krsková a Tomáš Krsek, poskytuje českým studentům stipendia na magisterské studium na nejlepších světových univerzitách. Podporuje studenty technických oborů, přírodních věd, ekonomie, historie a politologie.

více informací >>

Slevové karty ISIC, ITIC a ISIC SCHOLAR vystavíme na počkání!

Ať už jste doma nebo v zahraničí využijte možností, které vám nabízí ISIC karta!

V NICM vystavujeme na počkání jednorázové průkazy s fixní platností na jeden školní rok.

ISIC:

K vystavení budete potřebovat potvrzení o studiu, svoji pasovou fotografii, občanský průkaz a poplatek 350 Kč.

ISIC SCHOLAR:

K vystavení budete potřebovat vyplněnou žádost, pasovou fotografii, občanský průkaz zákonného zástupce a poplatek 350 Kč. Potvrzení o studiu ze školy není potřeba.

 

více informací >>