Agentury v ČR

Proč se STUDYLINE na rok na střední školu do zahraničí / 15.02.2016

Opustit své spolužáky a přátele není jednoduché, nicméně rok na střední škole v zahraničí je obrovskou devizou do dalších let – ať už z hlediska jazykového pokroku nebo rozšíření kulturních obzorů.
 
Aby ale byl rok v zahraničí opravdu přínosný a člověk si ho užil od první do poslední chvíle, měl by pobyt zařizovat přes zavedenou agenturu s dlouholetou praxí. A právě takovou je STUDYLINE, která pobyty pro středoškoláky v zahraničí zařizuje už od roku 1999.
I díky tomu tak může zajistit:
  • kompletní zázemí nejen při vyřizování všech formalit, ale i během pobytu.
  • při studiu na státních středních školách v USA takovou školu a hostitelskou rodinu, která bude maximálně v souladu s koníčky a zájmy studenta

Více informací >>Vložil/a: Martina Janků, únor 2016
Zdroj: http://www.studyline.cz/stredni-skoly-v-zahranici?utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=RTG&utm_term=

Agentury zprostředkovávající studium / 06.05.2014

V následující tabulce najdete seznam organizací, které mají ve své nabídce i roční pobyty na středních školách v zahraničí. Počítejte, že vás studium bude něco stát, ale ta zkušenost je k nezaplacení!

Více informací >>

Studujte na střední škole v zahraničí a poznejte blízké i vzdálené kultury! / 03.04.2014

Chcete zažít velmi netradiční rok? Chcete poznat jinou kulturu na vlastní kůži? Zažít neopakovatelná dobrodružství, seznámit se s lidmi z celého světa, naučit se cizí jazyky, osamostatnit se, lépe poznat sami sebe a získat větší nadhled?

Více informací >>

Vítejte!

 

Tipy

 

Publikace

 

Studentské karty ISICAktuality / NovinkyPublikace NICM

Registrace do soutěže Středoškolák roku 2018 je spuštěna

StředoÅ¡kolák rokuPrávě začíná registrace do prestižní soutěže pro středoškoláky a středoškolačky. Porota vybere 65 nejlepších mladých lidí, kteří mimo školu pracují na odborných projektech, účastní se souteží, dělají online kurzy či dobrovolničí.

více informací >>

ZAPOJ SE DO SOUTĚŽE #MYSOCIALRIGHTS O NEJLEPŠÍ FOTKY S TÉMATEM SOCIÁLNÍ PRÁV V EVROPĚ!

Co pro Tebe znamenají pojmy jako rovné příležitosti, férové pracovní podmínky nebo třeba inkluze? Ukaž to fotkou! Vyfoť až tři snímky s tématikou sociálních práv v Evropě a pošli je do soutěže #MySocialRights Photo Competition! Vyhraj účast na akci European Youth Event ve Štrasburku a jízdenky na vlak po celé Evropě!

více informací >>

VYHRAJ GRANT PRO TALENTOVANÉ MLADÉ FOTOGRAFY!

Baví Tě focení a chceš se mu věnovat profesionálně? Potřebuješ nastartovat svou fotografickou kariéru? Je Ti víc než 18 let? Pošli svoje fotky do soutěže o PhotogrVphy Grant pro začínající mladé fotografy a vyhraj 1000 dolarů!

více informací >>

NAPIŠ ESEJ O MEZINÁRODNÍM OBCHODU A VYHRAJ 5000 ŠVÝCARSKÝCH FRANKŮ!

Zajímáš se o mezinárodní obchod a roli Světové obchodní organizace? Studuješ PhD v ekonomickém oboru nebo jsi ho nedávno získal/a? Napiš esej na téma mezinárodní obchodní spolupráce nebo obchodní politiky a vyhraj 5000 švýcarských franků!

více informací >>